Oferta współpracy dla lekarza FLEBOLOGA/ PROKTOLOGA

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Chirurgia ogólna
Pracodawca:Centrum Medycyny Estetycznej
Oferta współpracy dla lekarza FLEBOLOGA/ PROKTOLOGA w nowoczesnym centrum medycznym w Warszawie.

Zakres obowiązków obejmuje:
- konsultacje proktologiczne
- usuwanie żylaków odbytu
- leczenie zabiegowe żylaków kończyn dolnych
- usuwanie fałdów okołodobytniczych
- Wymagane minimum 2 lata doświadczenia.

Oferujemy:
- Możliwość pracy w centrum medycznym i szkoleniowym o kilkunastoletnim doświadczeniu.
- Rozliczenie 50/50% z wysokimi cenami zabiegów.
- Elastyczny wymiar czasu pracy, dostosowany do Twoich preferencji.
- Pracę u boku wysoce wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin medycyny.
- Koncentrację na bezpieczeństwie Pacjentów i budowaniu dobrych relacji.
- Możliwość ciągłego rozwoju poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i kongresach lekarskich.