Lekarz Opieki Domowej

Miejsce pracy:Bydgoszcz
Region:kujawsko-pomorskie
Specjalizacja:Medycyna paliatywna, Choroby wewnętrzne
Pracodawca:Pallmed Sp. z o.o.
Pallmed Sp. z o.o.
poszukuje kandydata na stanowisko:

Lekarz Opieki Domowej u dorosłych/Lekarz Hospicjum Domowego dla Dzieci
miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: bydgoski, nakielski, sępoleński, świecki, tucholski.

Wymagania:
• prawo wykonywania zawodu,
• lekarz specjalista lub w trakcie specjalizacji w dziedzinie medycyny paliatywnej, chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, gariatrii/ pediatrii.

Zakres zadań:
• wykonywanie wizyt w domu pacjenta - lekarz w porozumieniu z pacjentem/opiekunem ma możliwość decydowania, w jakich godzinach i w jakich dniach zrealizuje świadczenia w postaci wizyt domowych z zachowaniem wymaganej częstotliwości i realizacji planu terapii.

Oferujemy:
• umowę cywilno – prawną,
• stabilne warunki zatrudnienia, możliwość podnoszenia kwalifikacji,
• atrakcyjne warunki wynagradzania.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail w tytule maila wpisując lekarz
Do oferty prosimy załączyć poniższe oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i kontynuacji zatrudnienia, stosowanie do przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1 (zwanego: „RODO”), ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, oraz innych stosownych przepisów prawa.”
Informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO Administratorem Pani/Pana danych jest Pallmed sp. z o.o.,