Zatrudnimy lekarza medycyny rodzinnej lub internistę

Miejsce pracy:Jabłonna
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna
Pracodawca:Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Jabłonnie
SPZOZ w Jabłonnie, znajdujący się w bliskiej okolicy Warszawy (20 km od centrum) zatrudni:

SPECJALISTĘ MEDYCYNY RODZINNEJ LUB SPECJALISTĘ CHORÓB WEWNĘTRZNYCH (RÓWNIEŻ LEKARZY W TRAKCIE SPECJALIZACJI)

OFERUJEMY:

stabilne warunki pracy i płacy (120-150 zł/godz)
umowa kontraktowa lub umowa zlecenie
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i kompetencji

WYMAGANIA:

dyplom lekarza
aktualne prawo wykonywania zawodu
ukończona specjalizacja lub w trakcie specjalizacji – mile widziani lekarze konsultujący dzieci i wykonujący szczepienia ochronne

OBOWIĄZKI:

realizacja świadczeń lekarza POZ dla pacjentów zadeklarowanych do SZP ZOZ w Jabłonnie