Lekarz/Lekarka w Zespole Żywienia Dojelitowego

Miejsce pracy:Bydgoszcz
Region:kujawsko-pomorskie
Specjalizacja:Medycyna paliatywna
Pracodawca:PALLMED SP. Z O.O.
W Pallmed, będącej częścią grupy Vivisol, koncentrujemy się na poprawie jakości życia pacjentów i ich rodzin. Każdego dnia ponad 1500 naszych pracowników medycznych leczy i poprawia komfort życia prawie 3000 pacjentów w całej Polsce zapewniając nie tylko wsparcie medyczne i nadzór, ale także kulturę troski o pacjenta. W Pallmed otaczamy opieką!

Wyznaczając najwyższej standardy opieki i zapewniając możliwość rozwoju chcemy być Twoim pierwszym wyborem.

Miejsce pracy: woj. śląskie

Zakres zadań:
- opieka nad pacjentem żywionym dojelitowo,
- prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej.

Wymagania:
- lekarz/lekarka specjalista w dziedzinie medycyny, w której program szkolenia do uzyskania specjalizacji obejmuje żywienie dojelitowe, posiadający zaświadczenie o ukończeniu kursu z zakresu żywienia dojelitowego w warunkach domowych,
- w przypadku leczenia dzieci - lekarz specjalista w dziedzinie pediatrii, posiadający zaświadczenie o ukończeniu kursu z zakresu żywienia dojelitowego w warunkach domowych, lub udokumentowany dostęp do konsultacji lekarza specjalisty w dziedzinie pediatrii, posiadającego zaświadczenie o ukończeniu kursu z zakresu żywienia dojelitowego w warunkach domowych;

Oferujemy:
- elastyczny czas pracy,
- umowę zlecenie lub kontrakt,
- konkurencyjne warunki zatrudnienia,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach Akademii Pallmed,
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego.