Nowy folder
Lekarz Internista/Medycyna Rodzinna
Lokalizacja: , dolnośląskie
Specjalizacja: Medycyna rodzinna
Lekarz Internista/Medycyna Rodzinna - Telemedycyna

PRACA ZDALNA

Zadania:
Udzielanie porad medycznych poprzez czat lub telefonicznie wraz z prowadzeniem dokumentacji medycznej.

Oczekujemy:
Lekarz medycyny - specjalista lub w trakcie specjalizacji;
Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista;
Dobra znajomość obsługi komputera i zainteresowanie komunikacją przez Internet Mile widziana znajomość języka angielskiego;
Atutem będzie co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie indywidualnej praktyki lekarskiej.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Różnorodne formy zatrudnienia;
Elastyczny czas pracy;
Możliwość współpracy z profesjonalistami z branży i podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, akademiach lekarskich, konferencjach;
Możliwość uzyskania punktów edukacyjnych akredytowanych przez Izby Lekarskie;
Komfortowe warunki pracy – wygodny gabinet w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego.
Znasz lekarza którego chciałbyś/chciałabyś polecić do pracy w LUX MED?
Wejdź na platformę luxmed.sharehire.pl
Sprawdź kogo szukamy i zgłaszaj swoje rekomendacje.
Ogloszenie nieaktywne dfb6e500eaedc81f168516191b17c34199f36782b8ec80c8d2975f40180f79ac