Thumb logo scanmed partner 2048x896

Lekarz Okulista - Chorzów

Miejsce pracy:Chorzów
Region:śląskie
Specjalizacja:Okulistyka
Pracodawca:Scanmed S.A.
Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków
• wykonywanie specjalistycznych badań lekarskich,
• kierowanie Pacjentów na dalszą diagnostykę,
• prowadzenie odpowiedniej dokumentacji medycznej.
Wymagania
• wykształcenie wyższe medyczne,
• aktualne prawo wykonywania zawodu,
• ukończona specjalizacja z okulistyki,
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• mile widziane doświadczenie na stanowisku lekarza okulisty.

Oferujemy
• indywidualnie dopasowaną formę i warunki współpracy pracę w sprawnie zorganizowanej placówce ze specjalistycznym zapleczem technicznym,
• niezbędne narzędzia do pracy,
• pakiet benefitów pozapłacowych ze względu na rodzaj umowy,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych,
• przyjazną atmosferę w zespole