Ginekolog

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Położnictwo i ginekologia
Pracodawca:Przychodnia KEN sp. z o.o.
Nowe Centrum Medyczne na Mokotowie nawiąże współpracę z lekarzem ginekologiem

Opis stanowiska:
- udzielanie komercyjnych świadczeń medycznych w zakresie konsultacji w przychodni
(Warszawa ul. Woronicza 15, Metro Wierzbno).

Wymagania:
- ukończona specjalizacja lekarska,
- certyfikat USG,
- nastawienie na jakość obsługi Pacjenta,
- umiejętność obsługi komputera,

Oferujemy:
- miłą i przyjazną atmosferę w placówce,
- pracę na umowę zlecenie, lub w oparciu o kontrakt gospodarczy,
- pracę w zespole ukierunkowanym na profesjonalną i efektywną pomoc Pacjentom,
- możliwość pełnego skoncentrowania się na leczeniu Pacjentów,
- elastyczny grafik pracy,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji realizowanego przez Przychodnia KEN sp. zo.o."

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Przychodnia KEN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. KEN 103 lok. U4. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą na potrzeby procesu rekrutacji. Aplikujący ma prawo dostępu do danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia, jak również do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz do otrzymania ich kopii. Dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesów rekrutacyjnych, w związku z którymi zgoda na ich przetwarzanie została udzielona. Aplikujący ma prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Aplikującemu przysługuje prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony danych Osobowych (ul. Stawki 2; 00-193 Warszawa) oraz do każdego podmiotu zastępującego ww. organ nadzoru w sprawach ochrony w związku z przetwarzaniem moich danych osobowych. Podanie przez aplikującego danych osobowych oraz przesłanie fotografii jest dobrowolne.