Lekarz Ginekolog - rozwój w kierunku endokrynologii rozrodu

Miejsce pracy:kraków
Region:małopolskie
Specjalizacja:Położnictwo i ginekologia
Pracodawca:GYNCENTRUM Kraków - Klinika Leczenia Niepłodności i In Vitro. Diagnostyka Prenatalna
Lokalizacja: Kraków

Klinika Leczenia Niepłodności Gyncentrum poszukuje lekarza ginekologa po specjalizacji, który chce się kształcić w kierunku endokrynologii rozrodu.

Warunki współpracy :
· Rodzaj umowy: B2B;
· Okres zatrudnienia: do uzgodnienia - określony lub nieokreślony;
✔️Miejsce świadczenia usług: GYNCENTRUM Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej, ul. Mehoffera 10, Kraków;
➕Oferowane wynagrodzenie: od 25.000 PLN brutto;

Twój zakres obowiązków:

• Profilaktyka, diagnozowanie i leczenie schorzeń związanych z zaburzeniami hormonalnymi oraz ginekologicznymi u pacjentek.

Nasze wymagania:
• Specjalizacja z dziedziny ginekologii;
• Chęć kształcenia się i rozwoju w obszarze endokrynologii rozrodu;

To oferujemy:
• Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Pracę pełną wyzwań i satysfakcji;
• Elastyczny grafik;
• Możliwość rozwoju;
• Zgrany zespół.