Lekarz Ginekolog - Toruń

Miejsce pracy:Toruń
Region:kujawsko-pomorskie
Specjalizacja:Położnictwo i ginekologia
Pracodawca:Szpital Specjalistyczny Matopat
SZPITAL SPECJALISTYCZNY MATOPAT oraz PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA MATOPAT W TORUNIU – stanowią część GRUPY TZMO.

Od 23 lat placówka świadczy usługi medyczne na najwyższym, europejskim poziomie. Zatrudniamy ponad 180 osób, w tym większość stanowi wysoko wykwalifikowany personel medyczny.

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Lekarz Ginekolog

Miejsce pracy: Toruń, ul. Storczykowa 8/10

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-profesjonalne leczenie pacjentów w poradni specjalistycznej i/lub na oddziałach szpitalnych.

NASZE WYMAGANIA:
-wykształcenie wyższe medyczne,
-uzyskana specjalizacja z położnictwa i ginekologii lub ostatni rok rezydentury w tej specjalizacji,
-aktualne prawo wykonywania zawodu,
-profesjonalizm, samodzielności i partnerstwo w podejściu do pacjenta,
-znajomość obsługi komputera.

TO OFERUJEMY:
-zatrudnienie na zasadach umowy cywilno-prawnej (kontraktu),
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-pracę w zespole wysokiej klasy specjalistów w doskonale wyposażonej poradni, oddziale i na bloku operacyjnym,
-możliwość doskonalenia i dalszego rozwoju w obszarze swojej specjalizacji.

Zgłoszenia prosimy kierować za pośrednictwem formularza: system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7c98eaededb94c0f9fd0ddc9fcea8afb

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.