lekarz urolog

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Urologia
Pracodawca:NZOZ Szpital Mazovia w Warszawie
Szukamy doświadczonego i zaangażowanego lekarza urologa, który dołączy do naszego zespołu. Grupa Mazovia specjalizuje się w leczeniu schorzeń układu moczowo-płciowego u pacjentów dorosłych i dzieci. Poszukujemy specjalisty posiadającego odpowiednie kwalifikacje oraz umiejętności interpersonalne, by zapewnić naszym pacjentom opiekę na najwyższym poziomie.
Obowiązki zawodowe:
• Diagnozowanie i leczenie schorzeń urologicznych w ramach opieki ambulatoryjnej
• Prowadzenie zabiegów na bloku operacyjnym tzn. na sali laparoskopowej/endoskopowej/robotycznej
• Współpraca z resztą zespołu medycznego
Wymagania
• Dyplom lekarza oraz uprawnienia do praktyki jako lekarz urolog
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność komunikacyjne i empatia w kontakcie z pacjentami
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikacje z pacjentem ora przyswajanie literatury medycznej
Oferujemy:
• Pracę w nowoczesnym szpitalu z najwyższej jakości sprzętem medycznym, w tym robotem chirurgicznym da Vinci
• Krótką krzywą uczenia się, chętnym urologom zapewniamy możliwość szkolenia z zakresu chirurgii robotyczne oraz możliwość certyfikacji
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji w dziedzinie endoskopii oraz laparoskopii.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.