1% podatku

Podatki - jedna z rzeczy, której możemy być w życiu pewni. Zastanawiasz się kogo wesprzeć częścią Twoich pieniędzy? Fundację, stowarzyszenie, organizację? Znasz kogoś w potrzebie? Podziel się informacjami - 1% może zmienić wszystko.

Podaruj Blance swój 1%

2017-01-21 o godzinie 14:37:23

Jestem Blanka mam 8 lat i zespół Retta-który spowodował ,ze nie moge chwytać sama jeść ,ani nawet spać .Jeszcze trzy lata temu robiłam kilka kroczków z pomoca,teraz cz...

1% podatku | komentarzy: 0

1% podatku

2017-01-19 o godzinie 21:34:21

Jeśli nie masz lepszego celu przekaż 1% podatku na leczenie naszego Kolegi, ortopedy z Polanicy. Fundacja A...

1% podatku | komentarzy: 5

Prośba o wsparcie: 1% dla dr. Daniela Sabata

2016-02-01 o godzinie 19:20:59

Dzisiaj się dowiedziałem od kolegi z grupy i pozostaję wciąż w szoku. Przez 2 lata byłem przewodniczącym Koła STN, którego dr był opiekunem. Pamiętam jego spokój, a jednocześnie ogromną wiedzę i zaangażowanie w edukację oraz rozwój naukowy studentów. Zawsze służył pomocą, z jego inicjatywy rozp...

1% podatku, Patomorfologia | komentarzy: 2

O pomoc dla dr. Jerzego Trybusa

2016-01-26 o godzinie 20:14:44

Dr Jerzy Trybus, wspaniały lekarz anestezjolog, już 8 lat zmaga się z następstwami pęknięcia tętniaka tętnicy podstawnej mózgu, które wyłączyło go z pełni życia i skierowało na trudną, długą i pełną zwrotów drogę rehabilitacji. Niewątpliwie do...

1% podatku, Anestezjologia i intensywna terapia | komentarzy: 5

Bezrobocie.

2016-01-03 o godzinie 21:24:28

Pierwszy raz piszę taki post ,chociaż nie miałam tego w...

1% podatku | komentarzy: 2

1% dla Fundacji

2015-01-13 o godzinie 20:52:28

Z góry dziękuję WSZYSTKIM za 1% podatku dla Fundacji Centrum Leczenia Szpiczaka z Krakowa. Mamy obecnie kilkunastu podopiecznych, działamy w pr...

1% podatku | komentarzy: 0

Pomoc dla jednej z nas

2015-01-11 o godzinie 22:30:36

Proszę, rozgłaszajcie, gdzie możecie, akurat zbliża się okres rozliczeń...https...

1% podatku | komentarzy: 3

Dr Jerzy Trybus potrzebuje naszej nieustannej pomocy!

2015-01-07 o godzinie 17:15:54

Jak w każdym roku mijającym od 2008 Koleżanki i Koledzy Dr. Jerzego Trybusa, anestezjologa ze Szpitala Uniwersyteckiego z Krakowa zwracają się do Wszystkich, którzy chcą i mogą Mu pom...

1% podatku, Anestezjologia i intensywna terapia | komentarzy: 1

1% dla Iwony

2014-05-03 o godzinie 23:25:23

ZIARNICA ZŁOŚLIWA- PROŚBA O POMOC (pro auctore) Dzień dobry! Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie mojej Przyjaciółki Iwony Szmid w walce z ziarnicą złośliwą… Zdaję sobie sprawę, że potrzebujących jest wielu, że choroby codziennie zbierają swoje żniwo, ale w tym przypadku sprawa d...

1% podatku, Onkologia kliniczna | komentarzy: 2

Prośba o niezbędną pomoc dla anestezjologa, Dr. Jerzego Trybusa

2014-01-22 o godzinie 20:05:38

W 2008 r. dr Jerzy Trybus doznał pęknięcia tętniaka tętnicy podstawnej mózgu. Od tego czasu trwa mozolny, niezmiernie trudny i powolny powrót Jerzego; możliwy -prócz troskliwej opieki...

1% podatku, Anestezjologia i intensywna terapia | komentarzy: 0

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij