Świąteczna Prośba o pomoc dla Kolegi Lekarza

Dr Jerzy Trybus, wspaniały anestezjolog, Kolega, Przyjaciel... od sierpnia 2008 r. wraz z rodziną walczy o powrót do życia, którego normalność przerwało pękniecie tętniaka tętnicy podstawnej. Trwa nieustanne staranie o reh...

19-12-2010 20:41

1 % podatku-poszukuje postu-cito

Jakis czas temu byl post z prosba dotyczaca drowizny 1%,dotyczyl on dr z Krakowa po udarze. Czy kto...

23-04-2010 14:20

Potrzebna pomoc dla dziecka koleżanki!!

WitamRzecz dotyczy syna naszej koleżanki lekarki. Jeśli nie macie pomysłu...

07-03-2010 12:03

1% podatku. Na kogo przekazać??

Witam,zbliża się czas rozliczenia rocznego i zastanawiam się nad wyborem fundacji której mo...

09-02-2009 21:49

1% podatku dla kolegów lekarzy

Proponuję przekazanie 1% podatku dla kolegów lekarzy/lekarek którzy utracili zdrowie w czasie pełnienia swoich obowiążków.to znalazłam na stronach www.prc.krakow.pl  i poniżej wkleiłam. Może ktoś ma dane dla lekarza z Wrocławia, który uległ wypadkowi lecąc na ratunek oraz innych lekarzy, o tych w...

05-03-2009 13:31

Pomoc dla ofiar katastrofy śmigłowca LPR

Przyszło e-mailem - może kogoś zainteresuje:W związku z katastrofą śmigłowca ratowniczego Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych AS organizacja pożytku publicznego KRS 0000007260; z siedzibą w Sobótce, ul. Św. Jakuba 3, z którym dr Andrzej Nabzdyk wielokro...

25-02-2009 22:56

Komu oddać swój 1% podatku?

Biorę się za rozliczanie PITów no i zastanawiam się komu oddać swój 1% podatku. Macie jakąś sprawdzoną organizację, którą warto wesprzeć tymi moimi grosikami?Nie chcę w...

31-01-2009 14:46

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej