Baba w kawiarni nie wie nic o kawie :/

Zadziwia mnie brak kompetencji ludzi. Ja nie oczekuję od baby w kawiarni wiedzy o promieniowaniu jonizującym, ale wiedzę o kawie mogłaby mieć, prawda?? Zamawiam kawę espres...

15-09-2022 17:33

MedCorp -nabycie używanego usg

Witam, czy może ktoś z Was miał kontakt z firmą MedCorp z Gdyni w spr...

28-03-2012 16:45

Strep-testy

Gdzie zamawiacie strep-testy? Tak,...

01-09-2022 19:56

Ozempic niedostepny

Co jest? Dlaczego wciąż są problemy z dostępnością leków? Biorę ozempic - nie ma w aptekach, nie ma w hurtowniach. Zostały...

12-04-2022 20:42

Wątek ciuchowo-butowy. Raczej dla bab.

Zakładam wątek niematrymonialny w którym wskazane jest pochwalić się nowym nabytkiem. Na początek buty marki Filippo. Polski producent. Sk...

22-06-2022 18:55

Znamię bestii tuż tuż!!! A liczba jego…

W 2008 w czasie, gdy nie chodziłem na staż podyplomowy, bo mi się nie chciało, czytałem dniami i nocami wszystkie teorie spiskowe. Mija 14 lat i wszystko zaczyna s...

21-07-2022 17:37

Dostępność preparatów z siarczanem chondroityny

Cześć! Ze względu na to, że jest bardzo słaba dostępność ... w ostatnim czasie w aptekach i hurtowniach, i pacjenci mają problem z realizacją recept, chcia...

07-07-2022 11:38

... chondroityny - preparaty

Cześć! Ze względu na to, że jest bardzo słaba dostępność ... w ostatnim czasie w aptekach i hurtowniach, i pacjenci mają problem z realizacją recept, chcia...

07-07-2022 11:42

Jakie auto wybrać jako "klasyka" "legendę" dla wnuczka?

Czeka mnie zakup autka. Zazwyczaj tymi kupionymi jeżdżę dość długo ;) Najstarszy kupiony za nówki ma 20 lat. Ale ponieważ to jest "zwykłe" kombi to niestety nie spełnia kryterium "legendy". Chciałbym kupić coś co będzie...

30-06-2022 11:06

Co noszą na plaży Stacy, inne kobiety, alfy i bety?

najciekawsze zdjęcia w komentarzach! Co noszą na plaży Stacy, inne kobiety, alfy i bety? Jak ubieracie się na plażę? Idziecie za trendami czy wyróżniacie się oryginalnością? calviny kleiny są już wy...

26-06-2022 22:28

Koszt badań lab

Idę do lekarza medycyny pracy :( Zażyczył sobie badań : morfo, aspat, alat i retikulocyty. Spodziewałem się, ze zapłacę za to 25-30 zł. A tu 45 zł… Za morfologię 3 lata temu płaciłem 5 zł, teraz 10 zł. Podobnie aspat ...

29-06-2022 16:53

water flosser

Jakie jest aktualne stanowisko stomatologii na temat elektrycznych fl...

28-06-2022 13:26

Jaki stetoskop na start rezydentury z kardiologii

Jaki polecacie stetoskop, jako prezent na start specjalizacji z kardiologii? Są to sprzęty ta...

16-06-2022 13:00

Do konsyliowych jasnowidzów - czy zamawiać wycieczkę na wrzesień?

Z racji nadmiaru pieniędzy i szalejącej inflacji zastanawiam się nad Maderą we wrześniu lub lutym-marcu. Są całkiem spoko ceny. Myśle...

05-06-2022 14:52

Jakie maski kupują Państwo dla ochrony osobistej

Witam, jakie maski polecają Państwo kupić dla ochrony osobistej? Patrzę w kategorii osobistego bezpieczeństwa. Ostatnio polecana mi półmaska fi...

01-01-2022 22:34

Ozempic niedostępny - nie rozumiem

Nie rozumiem dlaczego ozempic jest niedostępny. To jest jakiś grubszy wałek. Wydaje mi się, ze ogr...

01-06-2022 13:37

Podręcznik do echokardiografii -kupię

Jestem zainteresowany podręcznikiem do echoka...

31-05-2022 14:45

Mobilny aparat usg

Szukam mobilnego urządzenia usg (głowice podłączane do smartfona) do praktyki lekarza rodzinnego, możecie polecić coś taniego i w miarę dobrze odzwierciedlającego ti co wewnątrz nas siedzi? Interesuje mnie głowica l...

23-11-2021 08:38

Znawcy alkoholi

Ratujcie mnie, kompletnie nie znam się na alkoholach, gdyż nie spożywam nic poza sporadycznie proseco albo białym winem. Naprawdę od wielkiego dzwonu. Muszę wybrać alkohol na imprezę urodzinową. Większość pije wino, ale będzie też ekipa górska, raczej wysokoprocentowa. Moi koleżkowie skują si...

17-05-2022 21:49

Zestaw do PRP + wirówka. Jaki zestaw najlepszy?

Witam Przymierzam się do wejścia w PRP . Jakoś nie wierze w cudowną moc i nie jestem do tego przekonany ale nie robienie tego w obecnych czasach świadczy ze nie idzie się najnowszymi "trendami " w ortopedii . Zauważył...

04-05-2022 21:45

Siemens Acuson Juniper

Ziemniak roku, mam dość tego g… Dlaczego aparaty usg są coraz gorsze? Kiedyś stare siemens z kine...

26-11-2021 13:52

Jaki mały analizator laboratoryjny do gabinetu lekarskiego?

Witam! Czy macie Państwo doświadczenie z takimi mini analizatorami? Chodzi o oznaczanie w gabinecie crp, TSH itd? Myślę, że takie urządzenie w gabinecie pediatryc...

11-04-2022 15:43

przenośny aparat USG sonomedical

Proszę o poradę -opinię użytkowników aparatu USG przenośnego Sonomedical. Czy są na Forum użytkownicy tego sprzętu? Jakie są Wasze doświadczenia? Czy Sonoscape E2 dobrze sprawdza się do badania płuc, point of care ja...

05-04-2022 15:15

jaki irygator do zębów kupić?

Hej, pytanie jak w tytule... Kupiłam sobie ostatnio Philipsa najtańszego z okrągłym otworem wylotowym ale nie jestem zadowol...

03-04-2022 16:44

Kupię Atlas okulistyki klinicznej Spalton

Kupię ATLAS OKULISTYKI KLINICZNEJ R.A. Hitchings, D.J. Spalton, P.A. Hunter wyd. I pol...

30-03-2022 11:50

Najzdrowsza antyroztoczowa pościel, poduszka, prześcieradło, poszewka, materac. Lniana, bambusowa, bawełniana, syntetyczna?

Jaki materiał będzie najzdrowszy, nieprzyciągający kurzu i najbardziej antyroztoczowy? Interesują mnie te trwałe, które można prać w temperaturze 60% (bo przy tej giną roztocza i grzy...

16-03-2022 05:18

lupa zabiegowa

Mam zamiar kupić lupę stomatologiczną-bardzo proszę o podpowiedź,jaką wybrać.P...

02-10-2014 22:06

Odtrutka na gazy bojowe

Nie mam pojęcia o tym, nigdy mnie to nie interesowało, ponieważ myślałem, że wojna to jest jakaś fikcja. Odtrutką na gazy parali...

10-03-2022 20:50

Polskie wodki odzyskane

Czasy ciężkie i trudne - a tu dobra wiadomość :Żubrówka i Soplica znowu nasze odzyskane od ruskich Maspex przejął CEDC ostatecznie finalizując transakcję przeprowadzaną od końca 2021 r. Tym samym znane rodzime i zagraniczne marki alkoholi stają się własnością polskiej firmy. Co równie ...

26-02-2022 18:51

Diamenty to jedyni przyjaciele kobiety... A mężczyźni mają przewalone i tak ;)

Mam temat zakupu pierścionka z diamentem. No i zgryz - w jaki kamień lepiej iść? Czy iść w duży ale słabszy kolorystycznie i czystościowo? Czy mniejszy ale bardziej "doskonały"? Czy bardziej zwracać uwagę na kolor cz...

12-02-2022 10:08

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej