Ubezpieczenie "chorobowe" dla osób na własnej DG

Czy ktoś dysponuje może dokumentem Ogólne Warunki Ubezpieczenia do produktu Inter Kontrakt? http://interkon...

27-03-2014 10:39

Umowa-zlecenie i OC

Wiem, że było już ileś razy, naczytałam się, ale nadal wiem tylko tyle, że nic nie wiem. Chcę zawrzeć umowę-zlecenie z sieciówką. Nie przewiduję w niej zarabiania kokosów, więc nie chcę zakładać działalności gospodarczej. Jakie ubezpieczenie powinnam mieć? Po przeczytaniu wątków na forum i opini...

23-01-2014 21:55

Dodatkowych ubezpieczeń nie będzie

Rząd wycofuje się z pomysłu wprowadzenia dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych - twierdzi "Rzeczpospolita". Ich zwolennikiem pozostaje, co prawda, wiceminister zdrow...

11-03-2014 06:52

Jak strusie pozwalają być w KRUS -e

Rolnicy hodujący m.in. strusie lub zajmujący się uprawą roślin ozdobnych mogą opłacać składki w KRUS.Należy wiedzieć, że na prawo ubezpieczenia w KRUS ma wpływ nie tylko rodzaj produkcji, ale także jej wielkość. Na przykła...

22-01-2014 21:25

umowa-zlecenie w NZOZ a ubezpieczenie

Proszę Kolegów o radę, czy zatrudniając lekarza w spółce z o.o., nie ponosi Ona odpowiedzialności z tytułu zdarzenia z jego winy i w związku z tym muszę wykupić ubezpieczenie? Docierają do mnie różne opinie i ró...

11-01-2014 19:58

Ubezpieczenie OC- w jakiej firmie i za ile?

Jaką firmę polecilibyście mi celem wykupienia ubezpieczenia OC? Bo mnie pewien Pan z TU Inter Polska proponuje za 1007 PLN. Jestem rezydentką, dodatkowo dyżuruję na umowę zlecenia w...

12-11-2013 22:46

Ubezpiecznie OC lekarza rezydenta, pracującego na SOR.

Jaką firmę ubezpieczeniową byście polecali dla początkującego rezydenta medycyny ratunkowej, pracującego na SOR? Będę bardzo ...

02-12-2013 18:18

OC rezydenta na stażu

Witam, zaczynam specjalizację w dziedzinie zabiegowej w ramach rezydentury i usłyszałam w kadrach swojego nowego miejsca pracy, że szpital ów ubezpiecza mnie tylko na czas pracy na macierzystym oddziale, a podczas każ...

01-12-2013 20:25

Ubezpieczenie OC współbadacza w badaniu klinicznym

Witam, od pewnego czasu poszukuję wiadomości, czy jako współbadacz w badaniu klinicznym nowego produktu leczniczego muszę zawrzeć umowę OC? Jeśli ktoś z Państwa dysponuje wiedzą na ten temat, a może ...

19-11-2013 23:34

oc obowiazkowe dla nzoz i ubezpieczenie dla swiadczenodawcow nfz?

Czesc,czy ktos z Was moze przerabial ostatnio ubezpieczenie nzoz oc obowiazkowe i czy nadal trzeba wykupic jakies specjalne ubezpieczenie -jak ktos ma umowe z nfz ,czy to obowiazkowe zalatwia wszystko(tzn.rowniez ub...

12-08-2013 23:58

Goście z zagranicy - leczenie i ubezpieczenie

przyjeżdża do mnie siostra z dwójką synów (5 i 6 lat), która od lat mieszka na stałe w USA (ma podwójne obywatelstwo). Zależy mi, aby przez czas wizyty (2 tygodnie) mieli na 'wszelki wy...

23-07-2013 07:05

Ile na jedno zdarzenie i na wszystkie? Ubezpieczenie okulisty.

Jak w temacie. Jakie kwoty funkcjonują w Waszych polisach? Moj pracodawca prywatny zażyczył sobi...

14-05-2013 18:08

Ubezpieczenie a urlop macierzyński

Witam, Nie mam w planach zawieszania działalności gospodarczej n...

19-04-2013 12:31

OC lekarza a kontrakt

Czy zawierając kontrakt trzeba fizycznie dostarczyć polisę OC do miejscapracy, czy wystarczy zawarty w kontrakcie zapis, że Zlec...

11-04-2013 21:06

Pilne, gdzie najkorzystniej wykupić OC?

Jak w temacie, muszę to dziś załatwić, gdzie jeste najkorzystniej? PZU? interpolska? Chodz...

27-02-2013 09:47

Ubezpieczenie od kar za refundację niezgodną z chpl- czy istnieje?

Witam. Jak w temacie- czy istnieje ubezpieczenie lekarzy od kar nałożonych za refundację niezgo...

05-02-2013 14:39

Gdzie kupić najtańsze ubezpieczenie OC lekarzy ?

Gdzie kupić najtańsze ubezpieczenie OC lekarzy ? ( specjalizacja - anestezjologia i intensywna terapia)prywatna praktyka - lekarz podlegający obowiązkowemu ubezpieczeniu,lecznictwo stacjonarne i c...

17-02-2013 17:17

kto płaci ubezpieczenie OC na rezydenturze????

Witam, jestem na pierwszym roku rezydentury z med. rodzinnej, zatrudnia mnie Uniwersytet Medyczny na umowę o pracę w trybie rezydenckim. Czy mój pracodawca ma obowiązek opłacać mi OC??? Bo jak się dowiedziałam po kilku telefonach do: kadr, kwestorów, rektorów i innych urzędników uczelnianych k...

04-02-2013 23:24

czy warto się ubezpieczyć na życie?

ubezpieczenia ubezpieczaja od roznych chorob. axa np NIE--ubezpiecza na niezdolnosc do pracy i trwale kalectwo w wyniku: schizofrenii, rzs, powiklan ciezkich dyskopatii i stwardnienia rozsianego. co wiecie o innych ...

19-01-2012 19:58

Ubezpieczenie oc - obowiązkowe i nie tylko

Jakie ubezpieczenie polecacie? Jakiej firmy? Macie jakieś doświadczenia własne, albo przeanalizowane oferty przez zaprzyjaźnionych speców? Do tej pory pracowałam tylko jako LUZ. Obecnie zaczynam na umowę zlecenie. Jakie...

28-10-2012 19:21

Jakie ubezpieczenie oc dla stomatologa bez specjalizacji..????

Witam.Jestem lekarzem dentystą bez specjalizacji , jestem zatrudniona na umowę o prace i mam gabinet prywatny...W tamtym tygodniu skończyło mi się ubezpieczenie I od tego czasu próbuje uzyskać odpowiedz od pzu w spraw...

16-10-2012 20:49

ubezpieczenie OC dla lekarza bez specjalizacji

Witam! Mam taki problem: tak jak w tytule napisałam nie mam rozpoczętej specjalizacji, ale niebawem rozpocznę pracę w szpitalu jako lekarz POZ( pomoc nocna i świąteczna) i być może jako lekarz SOR. W związku z tym nie w...

07-12-2012 15:52

ubezpieczenie ryzyka umow z nfz

dostalem maila od Medbrookera. Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w odpowiedzi na sygnały otrzymywane od lekarzy i lekarzy dentystów w kwestii ryzyk wynikających z wejścia w życie Zarządzenia Prezesa NFZ 38/2012/DGL , przygotowaliśmy dla Państwa tj. lekarzy i lekarzy dentystów, którz...

18-12-2012 22:01

ubezpieczenie OC

Dzisiaj zadzwonił do mnie przedstawiciel Interpolski proponując mi przedłużenie obowiązkowego ubezpieczenia na następny rok za ponad 400zł, to jest o 100zł więcej niż w roku ...

07-08-2012 11:17

indywidualna praktyka OC

Widziałam projekt nowych minimalnych sum gwarancyjnych OC dla lekarzy indywidualnie praktykujący...

13-07-2012 09:59

Ubezpieczenie OC

Czy pracując na umowę zlecenie muszę mieć dodatkowe ubezpieczenie? Czy będąc rezydentem ginekologii dorabiającym na od...

25-09-2012 18:28

Ubezpieczenie OC lekarza rezydenta

Jak jest u Kolegów/Koleżanek z ubezpieczeniem OC (chodzi mi tu o osob...

15-11-2012 17:14

Ubezpieczenie OC dla rezydenta

Witam. Od grudnia zaczynam specjalizację jako rezydent. Dodam, że nie jestem zatrudniony w żadnym innym podmiocie oprócz macierzystego szpitala. Czy w zwi...

21-11-2012 17:06

Jakie ubezpieczenie oc dla stomatologa bez specjalizacji..????

Witam.Jestem lekarzem dentystą bez specjalizacji , jestem zatrudniona na umowę o prace i mam gabinet prywatny...W tamtym tygodniu skończyło mi się ubezpieczenie I od tego czasu próbuje uzyskać odpowiedz od pzu w spraw...

16-10-2012 16:43

dodatkowa umowa-zlecenie a OC

Jestem zatrudniony na umowę o pracę i obecnie chcę zawrzeć dodatkową umowę zlecenie z innym szpitalem. 1.) Gdzie najlepiej (preferuję internet) zawrzeć dobrowolną umowę OC? 2.) Kto właściwie odpowiada w ramach odpowiedzialności cywilnej w sytuacji, gdy nie mam działalności gospodarczej i zawi...

02-06-2012 11:23

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej