Gdzie skierować pacjentkę z ca płuca? (Warszawa)

Pacjentka zgłosiła się do mnie w grudniu zeszłego roku z powodu trwającego od 3 tyg. suchego kaszlu. W wywiadzie wieloletni nikotynizm, agenezja nerki, obrzęk Quinckego po "jakimś antybiotyku", wielokrotne samoistne poronienia. To była jej pierwsza wizyta w mojej przychodni. Nie gorączkowała, z...

14-02-2014 11:22

Proszę o namiary na Endokrynologia w Poznaniu.

Witam Koleżanki i Kolegów, uprzejmie proszę o namiary na godnego polecenia Endokrynologa w Poznaniu. Sprawa się tyczy mojej koleżanki - od wielu lat rozpoznana choroba tarczycy - obecnie po urodzeniu synka (podczas cią...

22-04-2014 14:24

Guz nadnercza do diagnostyki?

Proszę o informację w której Klinice Endokrynologicznej najlepiej zrobić kompleksową diagnostyk...

12-04-2014 20:46

Zespół górnego otworu klatki piersiowej

Do kogo w Poznaniu najlepiej wysłać pacjentkę, u której na podstawie objawów klinicznych i us...

24-03-2014 01:21

Proszę pomóżcie! Potrzebny dobry psycholog/terapeuta Szczecin

 Bliska rodzina,chorobliwie nieśmiały, mądry ,przystojny,poukładany , grzeczny, /może za grzeczny?/,studiuje dwa kierunki w Szczecinie, mól książkowy,pogodny ,wrażliwy,przez ludzi postrzegany bardzo pozytywnie ale samotn...

20-03-2014 08:08

SZukam neurologa dziecęcego.

Koleżanka mojej córki szuka dobrego neurologa dziecięcego.Jest z Gdańsk...

13-03-2014 10:25

reumatolog kraków i okolice dla mamy przyjacióki

Proszę o namiary na dobrego reumatologa - może być prywatnie w Krakowie lub okolicy chodzi o mamę mojej naj...

03-03-2014 16:09

Depilacja laserowa na Śląsku

Poradźcie, gdzie na Śląsku zrobić depilację laserową. Wiem że dużo jest  k...

03-03-2010 19:13

Potrzebny pilny kontakt do Instytutu Psychiatrii w Warszawie!

Jak w tytule postu. Proszę o pilny kontakt na prive osobę, która pracuje w Instytucie lub w...

19-02-2014 16:11

Łysienie plackowate POMOCY

Kochani koledzy dermatolodzy, dopadło mnie łysienie plackowate, potrzebuję ...

12-02-2014 21:10

Dermatolog dla dzieci w Warszawie

Witajcie. Moja siostra potrzebuje porady dermatologa dla swojej 3-letniej córki. Sama jestem z Łodzi...

10-02-2014 16:25

uzależnienie od alkoholu

Pacjent 32 lata, mądry, z porządnej rodziny pogubił się w życiu, skończyła mu się umowa czasowa o pracę i niestety, stres zaczął zwalczać alkoholem ,aż się uzależnił.Chciałby się leczyć ...

22-01-2014 21:43

eeg w Krakowie

Moi drodzy, poradźcie, gdzie w Krakowie można szybko i dobrze zrobić eeg. J...

02-02-2014 17:19

Zespół Pageta i Schroettera, resekcja pierwszego żebra

Witam i pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tematem! W tytule postu jest wstępne rozpoznanie, oprócz jeszcze kilku możliwych /towarzyszących/ będących w trakcie diagnosty...

01-02-2014 18:16

Poszukuje kontakt do lekarza z SPSK1 we Wroclawiu - chiurgia dziecieca

jak w temacie, czy jest tu ktos kto pracuje na klinikach na chirurgi dzieciecej? Lub macie kogos z...

17-01-2014 10:39

pękanie i złuszczanie skóry palców

Pacjent lat 50. od ok 1 roku na kciuku i palcu 2 ręki prawej występują rogowacenie i pękanie poprzeczne skóry oraz rogowacenie skóry pięt.Pacjent stosował maści natłuszczające i sterydowe-bez większego efektu. Czy jest to ...

15-01-2014 12:06

Tętniak, rozwarstwienie, a może coś zupełnie innego... do kogo udać się na konsultację

Pisałam kilka dni temu o moim szwagrze - 35lat, Uraz głowy (pobicie) przed ok rokiem, od tego czasu dziwne widzenie - nie potrafił określic co jest nie tak a jednak twierdził że widzi inaczej, parestezje w okolicy skroni. Był u okulistów - nic nie stwierdzili, miał wykonane CT głowy, bez kontr...

02-12-2013 13:57

Proszę o podanie namiaru na Poradnię/Gabinet stomatologiczny w Krakowie, gdzie sterylizują końcówki do unitów?

Witam, czy ktoś zna jakiś gabinet stomatologiczny w Krakowie, w którym sterylizuje się nie tylko drobne metalowe części (np. wiertła) ale również uchwyty do nich, czy ssaki. Zawsze brzydziło mnie picie z jednej butelki z k...

17-09-2013 00:30

pedodoncja w znieczuleniu ogólnym -kielce

Witam, Poszukuję dentysty w okolicach Kielc , który leczy w znieczuleniu ogólnym. Pracuję w UK i ostatnio zgłosili sie do mnie rodzice z 5letnim dzieckiem któremu usunięto wszystkie trzonowce prawej strony (na raz!)do te...

18-11-2013 01:02

HELP cystoskopia fluorescencyjna (PDD)

Czy ktoś się orientuje, czy gdzieś w Polsce robi się to badanie? Pilnie s...

16-12-2013 11:06

Tetniak tetnicy szyjnej - do kogo na konsultacje?

witam u mojego szwagra stwierdzono dzis w badaniu angio-MRI tetniaka tetnicy szyjnej w odcinku przezczaszkowym chlopak 35letni, zona w cia...

29-11-2013 15:22

specjalista leczenia jaskry

Witam, szukam specjalisty od operacyjnego leczenia jaskry, problem dotyczy kogoś z mojej najbliższej rodziny. Pacjent leczy się na jaskrę od około 15 lat, wszystko zaczęło się od ostrego ataku jaskry i w trybie pilnym miał wykonaną operację w szpitalu w Katowicach, niestety w wyniku popełnionych ...

07-12-2013 19:05

Poszukiwany reumatolog dla dzieci

Czy ktoś zna, wie gdzie przyjmuje reumatolog dziecięcy? Najlepiej w wojew...

20-11-2013 16:27

Szukam neurologa dzieciecego - krwawienie do OUN po porodzie

Chlopiec 14 miesiecy, nie chodzi tylko raczkuje, proboje mowic mama tata itp. Masa przy porodzie 4 400 kg. Porod silami natury, po porodzie USG przezciemiaczkowe wykazalo krwiak srodmozgowy II. Nastepne kontrole USG wyka...

10-11-2013 17:57

choroby przewlekłe

CZY lekarz przyjmujący w POZ może prowadzić leczenie nadcisneinia tętniczego, cukrzycy, astmy? Tzn czy może w razie po...

07-11-2013 08:08

... prośba o wskazanie ośrodków prowadzących badania kliniczne

Mam w rodzinie pacjentkę z rozsianym rakiem rdzeniastym tarczycy,odmówiono jej refundacji lekiem ... a rzecz jest droga. Czy...

01-11-2013 17:31

Hematolog dziecięcy w Warszawie na CITO

Pilnie Potrzebuje kontaktu do hematoliga dziecięcego w Warszawie-gabine...

19-10-2013 20:00

Nocna i świąteczna pomoc lekarska- wytyczne co do skierowania do Szpitala?

Jestem lekarzem dyżurnym w ramach nocnej świątecznej pomocy lekarskiej. Zdarza mi się często,że po przebadaniu chorego, wymaga on hospitalizacji. Czy istnieją jakieś wytyczne, co do tego, gdzie powinnam kierować pacjenta? Czy mogę wozić tylko na Ostry Dyżur ( o ile obowiązuje z danej specjalizacj...

06-04-2013 19:33

Trachelektomia - czy ktoś to w Polsce robi?

Witojcie.. Kobitka 35 lat , nieródka, w cytologii HSIL, pobrałem wycinki pod kolposkopem, wynik: carcinoma planoepitheliale. Jutro będę dzwonił do Gliwic z prośbą o dokładne prz...

11-01-2011 00:51

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej