dotyczy izb lekarskich

Przeczytałam kilka Waszych Koledzy opinii o Izbach Lekarskich i jestem przerażona , bo mówicie rzeczy , które świadczą , iż nie wiecie zupełnie o co w tym wszystkim chodzi. Czy ktoś z Was działał w Izbach ? Byliście na zebraniach wyborczych teraz właśnie się odbywały ..Ilu z Was zostało delegatam...

29-09-2009 23:32

Nie ma obowiązku przynależenia do Izb !

Czytaj: http://www.micha...

28-09-2009 13:23

Izby Lekarskie - czy sie sprawdzaja?

Mam pytanie do wszystkich uczestnikow forum. Czy uwazacie, ze Izby Lekarskie spelniaja swoja role? Czy dbaja o status naszego zawodu? Jesli nie to czy i jak mozna...

26-08-2009 12:42

Dlaczego chcecie przynależeć do Izb Lekarskich?

Dlaczego aż tyle osób uważa, że przynależność do Izb Lekarskich powinna być obowiązkowa? Skoro chcecie być c...

06-07-2009 16:27

Jakie pieniądze można dostać z Izby Lekarskiej?

Koleżanka powiedziała mi, że Izby rozdają spore pieniądze w postaci zapomóg, pożyczek, dofinansowań itp... Prawda li to?Właśnie kupiłem na kredyt (taki do końca...

27-07-2009 12:53

IL

Taki pomysł dyżurowy - może ktoś napisze coś mądrego.Co Wy na to, żeby wydawaniem prawa wykonywania zawodu zajmowała się uczelnia medyczna, którą skończył dany delikwent, przymus przynależności do IL zostałby zniesiony...

04-07-2009 13:01

Czy potrzebujemy aż tylu Izb Lekarskich?

Odwiedzając stronę "Gazety Lekarskiej" spostrzegłem, że prowadzi ona bardzo intensywną kampanię na rzecz pozostawienia tych maleńkich Izb Lekarskich (typu Tarnów itp.). Mamy kilkanaście województw ale aż 26 Izb Lekarskich...

24-04-2009 17:28

Wybory do Izb - o co chodzi????

W ostatniej Gazecie Lekarskiej (a w zasadzie w tym warszawskim dodatku Puls) była cała wielka wkładka z informacją gdzie który lekarz ma głosować. Wszystko fajnie, ale na co? na kogo głosować? Co to za wybory? Radzi...

26-02-2009 21:34

do której Izby Lekarskiej??

Jeżeli mieszkam np w Gdyni i tu pracuję w filii pracodawcy, ale specjalizację mam otwartą w Warszawie i tu jest mój pracodawca - stąd mam za...

26-02-2009 21:23

izba lekarska

Co Państwo myślą o tym co dzisiaj podały media ,że Rzecznik Praw Obywatelskich skierował do Trybunału Konstytucjnego wniosek o zbadanie zgodności z Konstytucją obowi...

12-01-2009 14:11

Czy jest nam potrzebna Izba Lekarska?

Od powstania obligatoryjnej Izby Lekarskiej, która nie była inicjatywą oddolną ja i wielu mioch kolegów mieliśmy negatywny stosunek do tego tworu. Bardzo mi ulżyło, gdy Rzecznik Praw Obywtelskich zaskarżył tą istytucję jako niezgodną z prawem. Myślę, że w zupełności wystarczają tematyczne organiz...

26-01-2009 15:30

składka na izbę lekarską

WitamProszę powiedzcie mi jak to jest ze składkami na IL-  trzeba samemu je wpłacać czy automatycznie odciągają z wypłaty? Bo na stażu od razu pomniejszali mi o składke wypłatę ...

27-10-2008 19:53

Skladki na OIL

Ściągają wam z pensji czy sami wplacacie na nume...

28-09-2008 12:47

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej