Szukanie pracy 'last minute'

Szanone Koleżanki i Koledzy Czy znacie miejsce, gdzie można znaleźć oferty pracy w nocnej opiece chorych, izbie przyjęć, sorze na ostatnią chwilę? Chodzi mi o to, że nie jestem pewien swojego Sylwestra i nie deklarowałem...

28-11-2017 18:52

Moduł podstawowy-dni robocze

Drodzy rezydenci modułowi mam pytanie odnośnie liczby dni roboczych wskazanych w programie specjalizacji. W pediatrii napisano, że są to 783 dni w module podstawowym. Zaczęłam pracę 01.12.2014 według kalkulatora pierwszą ...

20-11-2017 22:24

OSTRZEŻENIE !!!!!!!!!!!!!

UWAGA LEKARZE REZYDENCI I STAŻYŚCI !!!!!!!! KOLEŻANKI I KOLEDZY Dnia 18.08.2017 dostałem wypowiedzenie umowy etatu szkolenia rezydenckiego przez dyrektora Szpitala w Nowym Targu. W załaczeniu dwa skany. Doszło do bezprawnego i bezpodstawnego zwolnienia mojej osoby z pracy jako lekarza rezydent...

17-09-2017 16:13

Pediatria program modułu specjalistycznego

Właśnie się okazało,że zmieniono program modulu specjalistycznego z pediatr...

24-11-2017 16:31

Staż cząstkowy w tej samej jednostce

Czy idąc na staże cząstkowe w swojej j...

22-11-2017 13:18

SMK, elektroniczna karta specjalizacji i wnioski do PES

Wg informacji ze strony CEM wnioski do PES trzeba będzie składać przez system SMK, co, zdaje się jeszcze mnoży formalności. Poczytałam trochę, co to za cudo i dowiedzia...

06-04-2017 20:34

Przeciwwskazania do rozpoczęcia rezydentury z medycyny rodzinnej?

Witam wszystkich ! Złożyłam na rezydenturę z medycyny rodzinnej z myślą o zmianie na inną specjalizację w kolejnych rozdaniach. Zostałam zakwalifikowana, nie podjęłam jeszcze pracy. Dostałam skierowanie do miejsca kt...

10-01-2015 00:13

Zastosowanie beznodiazepin - dla początkującego.

Mam pytanie odnośnie benzodiazepin. Rozpoczynam wkrótce specjalizację z psychiatrii i czytając co nieco, natrafiam tylko suchą teorię opartą o czasy półtrwania i metabolizm, a ze stażu pamiętam d...

08-11-2017 20:16

Kurs ratownictwo medyczne

Gdzie najlepiej odby...

15-10-2017 21:16

zmiana kierownika specjalizacji

Niedawno zmarł mój kierownik specjalizacji. Chciałam się dowiedzieć co teraz? Jeśli ...

07-11-2017 16:30

Kierownik specjalizacji - co zmienilibyście żeby więcej lekarzy chciało nim zostać, a swoją widzę i doświadczenie mistrz chętnie przekazał "uczniowi".

-Wygospodarowanie więcej czasu w grafiku na rzecz specjalizującego się lekarza , który nie byłby "kulą u nogi". Tak żeby był czas na wprowadzanie do zaawansowanej praktyki. np. na przyglądanie się ---> zabieg na fantomie pod bacznym okiem zaangażowanego mistrza z uwagami ---> czynna asysta ...

20-10-2017 00:21

WZW C a specjalizacja

jestem na etapie lecenia interferonem+rybawiryna przeciw HCV.jestem po 19 zastrzykach. na dzien dzisiejszy wirus nie jest wykrywalny we krwi.leczenie dalej kontynuowane do 48 tygodnia.mam nadzieje na trwale wyleczenie....

23-02-2009 16:25

Staż z okulistyki

Witam, czy mając na specjalizacji (program sprzed 2014) do zrobienia 8 tyg. z okulistyki dziecięcej a w całym programie spacjalizacji na 4 i 5...

06-11-2017 16:54

Egzamin z języka angielskiego

Egzamin z języka angielskiego! Wiem, że temat przewijał się wiele razy, ale przygotowuje się do egzaminu z j. angielskiego, który będę zdawała w Bydgoszczy. Miałam nadzieję, że będzie poprzedni egzaminator,...

05-11-2017 18:34

Rezydentura z pediatrii. Mrągowo / Ełk.

Rezydentura z pediatrii. Mrągowo / Ełk. Czy ktoś zna/pracuje/dyżuruje w oddziałach Pediatrycznych szpitala w Mrągowie lub ...

28-10-2017 09:33

Specjalizacja z Laryngologii

Gdzie na specjalizację z Lary...

04-11-2017 17:13

Okres pomiędzy zakończeniem specki a egzaminem

Praca pomiędzy końcem specjalizacji a egzaminem... Mam pytanie do kończących speckę. Kończę za miesiąc chirurgię, mam duuuuży dylemat. Szpital mój nie ma etatów tylko i wyłącznie na chirurgii dla mnie. Potrzebują wszędzie rąk do pracy bo są braki (chir.dziecięca, SOR...) Chcą mnie wcisnąć na 4/5...

31-10-2017 22:46

Rezydentura z pediatrii w Mrągowie/Ełku

Czy ktoś zna/pracuje/dyżuruje w oddziałach Pediatrycznych w szpitalu w Mrągowie lub Ełku? Jaka jest atmosfera? Organi...

28-10-2017 09:36

Dwukrotne przeniesienie miejsca specjalizacji w trybie rezydenckim

Dwukrotne przeniesienie miejsca specjalizacji Witam, nie mogę znaleźć takiej informacji. Czy ktoś z Was orientuje się, czy jest możliwość dwukrotnego przeniesienia rezydentury pomiędzy dwoma różnymi wojewodztwami? Rozpoc...

20-10-2017 09:22

Chorobowe w trakcie specjalizacji

Czesc. Jak to jest z chorobowym w trakcie specjalizacji z eta...

25-09-2017 21:04

Chirurgia ogólna Wrocław i okolice

Chirurgia ogólna Wrocław i okolice Które miejsca w dolnośląskim są warte polec...

20-10-2017 15:37

Dwukrotne przeniesienie rezydentury pomiędzy dwoma różnymi wojewodztwami

Witam, nie mogę znaleźć takiej informacji. Czy ktoś z Was orientuje się, czy jest możliwość dwukrotnego przeniesienia rezydentury pomiędzy dwoma różnymi wojewodztwami? Rozpoczęłam rezydenturę w wojewodztwie A, przeniosła...

20-10-2017 08:51

Termin egzaminu ustnego z pediatrii- jesień 2017, Bytom

Termin egzaminu ustnego z pediatrii w B...

21-09-2017 12:36

onkologia kliniczna - jakie są plusy i minusy tej specjalizacji?

Chciałem sie poradzić co do specjalizacji z onkologii klinicznej - jakie są plusy i minusy tej specjalizacji? jakie są persp...

28-09-2017 09:42

NEUROLOGIA - czy jest aż tak źle?

Czy jest tu jakiś NEUROLOG bądź osoba w trakcie specjalizacji z neurologii, która jest zadowolona ze swojego wyboru ? Czytając posty na wielu forach odnośnie wyboru specjalizacji spotkałem się praktycznie w 99-100 % z niez...

07-10-2017 15:11

dokumentacja medyczna - wypis ze szpitala

Spotkaliście się z taką sytuacją, że na wypisie ze szpitala jest tylko pieczątka i podpis lekarza wypisującego (w przypadku rezydenta -tylko pieczątka i podp...

07-10-2017 14:19

Brak zgody na kursy do specjalizacji w ramach rezydentury.

Jakiś czas temu dostalem "propozycję" dodatkowych dyżurów w szpitalu i zatrudnienia w NŚOL i odmówiłem. Od tego czasu szpital nie wyraża zgody na zadne kursy i stażę w ramach specjalziacji....

10-10-2017 22:42

Przedłużenie specjalizacji...

Czy można przedłużyć szkolenie specjalizacyjne (brak wszystkich staży) przechodząc n...

11-10-2017 15:02

pediatria Śląsk

Witam kochani. Potrzebuję pilnie opinii i wszelkich informacji na temat specjalizacji z pediatrii na Śląsku. Interesują mnie konkretnie miasta: Tychy/Świętochłowice/Zabrze/Katowice/Bytom/Chorzów/Gliwice/Jaworzno/Ruda Ślą...

09-10-2017 12:22

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej