specjalizacja z audiologii i foniatrii

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda znalezienie pracy jako audi...

23-04-2018 15:39

Kurs z interny

Kurs kończący spec.z interny- Warsza...

07-08-2019 00:33

Staż z bólu anstezjologia i intensywna terapia.

Dzień dobry. Mam ogromną prośbę, żebyście mi pomogli znaleźć miejsce do odbycia stażu z medycyny bólu. Jestem z Kępna sam koniec Wielkopolski, najbliżej mam do Wr...

29-07-2019 13:00

Praca w gabinecie bez pracy na porodówce.

Witajcie. Jestem w trakcie szkolenia z ginekologii i położnictwa i mocno zastanawiam się nad zmianą specjalizacji, ponieważ kompletnie nie czuję porodówki, bardzo się nią stresuję i jestem pewna, że nie chcę w przyszłości dyżurować. Generalnie ginekologia bardzo mnie interesuje (łącznie z opera...

22-07-2019 17:12

Czy można skrócić czas trwania rezydentury?

Witam!Czy można skrócić czas trwania rezydentury? Korzystałam z l4 ok 15 mcy a chci...

15-07-2019 17:15

Specjalizacja z Patomorfologii

Witam, czy jest tu jakiś rezydent Patomorfologii z Kra...

03-07-2019 10:22

Drogie Kolezanki i Koledzy

Drogie Kolezanki i Koledzy. Pisze z dziwną prośbą. Musze należeć do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szukam bardzo 2 lekarzy, ktorzy tam należą i mają ważne skladki, żeby potwierdzili moje zgloszenie do tego towa...

28-06-2019 19:06

Kurs zdrowie publiczne Bydgoszcz

Czy ktoś z Koleżanek/Kolegów mógłby się podzielić informacjami na temat kursu i zaliczenia...

09-09-2013 09:57

specjalizacja z medycyny rodzinnej Gdynia

Witam. Szukam POZu do odbywania specjalizacji z medycyny rodzinnej w Gdyni/Rumii/okolicach. Proszę zorien...

16-06-2019 15:26

Miejsca specjalizacyjne z chorób zakaźnych

Jestem ciekaw jakie w Polsce są warunki odbywania specjalizacji z chorób zakaźnych, w poszczególnych miastach i jednostkach. Szukałem tu i nic nie znalałem na ten temat. Wypowiedz...

12-03-2017 13:22

Ginekologia - gdzie można się nauczyć operować...?

Zaczęłam właśnie 4 rok specjalizacji z ginekologii. Jestem absolutnie załamana dostępem do operatywy w mojej jednostce macierzystej... Czy w województwie doln...

08-02-2018 16:42

gdzie warto i fajnie robić specjalizację z medycyny sportowej?

Witam zastanawiam się nad rozpoczęciem specjalizacji z medycyny sportowej, jestem po kardiologii. Macie jakieś informacje gdzie ...

12-06-2019 09:25

Czy rezydenci starego trybu mogą robić 8 dyżurów towarzyszących, czy tylko 3?

Czy rezydenci starego trybu mogą robić 8 dyżurów ...

07-06-2019 18:11

Specjalizacja z Radiologii [Śląskie]

Witam. Czy są tu osoby, które mogłyby mi udzielić informacji na temat specjalizacji z radiologii w...

01-06-2019 16:53

Praca w Poradni gin-pol

Witam! Ciekawi mnie jak pracujecie w Poradni, np gin-pol po 2gim roku specki? Int...

13-05-2019 18:49

karta szkolenia kursy doskonalące interna

Witam Was Koleżanki i Koledzy, Kończę specjalizację z interny, wszystkie kursy obowiązkowe mam zrobione. Mam pytanie co do kursów doskonalących - w karcie szkolenia mam jeszcze kilka wolnych miejsc na te kursy. Czy bez...

09-05-2019 11:19

Podziękowanie Kierownikowi Specjalizacji

Jak dziękujecie Kierownikowi ...

23-04-2019 13:59

Czasowe zawieszenie działalności oddziału.

Witam, jestem lekarzem rezydentem w trakcie specjalizacji z pediatrii. Ze względu na problem z zachowaniem ciągłości pracy w oddziale (braki dyżurowe), władze szpitala wpadły na pomysł czasowego zawieszenia działalności na...

07-05-2019 12:30

Brak zgody na zmianę miejsca specjlizacji przez Dyrektora Wydziału Zdrowia

Witam. Przed około 2 tygodniami złożyłam wniosek o zmianę miejsca specjalizacji. Mam zgodę Dyrektora Medycznego Szpitala w którym mam kontynuować szkolenie oraz poparcie obecnego szefa. Dyrektor Wydziału Zdrowia nie wyr...

25-04-2019 13:30

Zmiana rezydentury na inną rezydenturę

Witam. Nie mogę znaleźć podobnego tematu. Zmiana specjalizacji z rezydentury na inną rezydenturę. Jak wygląda w praktyce? Czy jest możliwość zmiany z zabie...

24-11-2018 15:17

Zmiana rezydentury na medycynę rodzinną

Witam. Czy ktoś z Was zmieniał rezydenturę na medycynę rodzinną po zaliczeniu modułu podstawowego z interny? Czy w tej sytuacji specjalizacja trwa 3 lata (jak mówi program specjalizacji)? Jak to wygląda czasowo, kiedy...

28-04-2019 20:31

OPIOIDY na porodówce; petydyna a może ...?

Witajcie. Mam do Was pytanie odnośnie postępowania na salach porodowych w Waszych szpitalach. Jak wiadomo, ZZO jest złotym standardem znieczulenia porodu, a petydyna nie jest polecanym opioidem do porodu ze względu na brak działania analgetycznego, sedację pacjentki i powikłania, szczególnie d...

02-04-2019 16:22

Kurs na urlopie wypoczynkowym/macierzynskim

Czy można rozpisać kursy na urlopie wypoczynkowym? Robiłam kurs podczas urlopu wypoczynkowego (Nie było innej możliwości:/). Teraz będę rozliczać moduł pods...

21-03-2019 14:08

Rezydentura z interny Warszawa i okolice

Witam. Jestem w trakcie specjalizacji z Chorób Wewnętrznych (moduł specjalistyczny). Zastanawiam się nad przeniesieniem specjalizacji do któregoś z warszawskich szpitali. Byłabym wdzięczna o ewentualne opinie o danych Odd...

16-03-2019 13:47

Rezydentura z pediatrii w województwie podlaskim

Witam, zastanawiam się jakie miejsce jest najlepsze do odbywania specjalizacji w trybie rezydenckim z pediatrii w województwie podlaskim? Ostatnio doszedłem do wniosku, że ścieżka...

11-03-2019 16:19

praca na fundusz w poradni specjalistycznej w trakcie specjalizacji- od kiedy można zacząć?

Od lat słyszałam, że po skończeniu 2 roku specjalizacji. Ostatnio powiedziano mi jednak, że fundusz wymaga ukończonych co n...

07-12-2013 12:41

PES pediatria wiosna 2019

Cześć, witajcie pediatrzy! Czy ochłonęliście już po wczorajszym egzaminie? Trzymaliśmy za WAS kciuki:) Może chciałoby si...

08-03-2019 10:54

urlop szkoleniowy - wydluzenie stażu cząstkowego

Czy jeśli w trakcie rezydentury otrzyma się urlop szkoleniowy np na konferencję, i wypadnie on w trakcie określonego stażu, to w książeczce ...

06-03-2019 23:15

Rezydentura z chirurgii

Gdzie polecają Państwo/ zdecydowanie odradzają rezydenturę z...

06-03-2019 10:04

Wystąpienie plakatowe

Potrzebuje zaliczyć wystąpienie plakatowe na jakiejś konferencji. Za 3 mies kończę...

06-03-2019 18:35

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej