painkiller by netflix

Polecam wszystkim fanom big pharmy, receptomatów i dilerki lekami. Mój wniosek jest taki, że...

13-08-2023 12:36

Szatańskie wlewy witaminowe pod lupą Rzecznika Praw Pacjenta. 500 tysięcy kary!

"Popularność wlewów witaminowych, które mają dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin, rośnie od kilkunastu lat nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Korzystanie z dożylnych koktajli zachwalą też m.in. celebryci. Niektóre placówki oferujące takie wlewy reklamują je jako terapie na różne c...

11-08-2023 17:33

Nie wierze nawet na moment że to się uda.

Oni chyba nie rozumieją w ogóle muzułmanów. Ja - szarak w Polsce wiem i czuję że to nie przejdzie. A oni tam we Francji uważają że tak na...

28-08-2023 08:41

Mechanizmy kształtowania seksualności i intymności przez osoby w wieku późnej adolescencji. Perspektywa psycho-pedagogiczna

Ten artykuł jest tak głupi z aż nie wiadomo jak się do niego odnieść. Ale robi swoją robotę. Pani Psychoterapeuta trafia że swoim przekazem na główna stronę najbardziej poczytnej gazety i dzięki temu kształtuje dalsze pokolenia. Pykaj kogo chcesz gdzie chcesz i jak chcesz.... I to by było w mo...

15-08-2023 10:25

Śmierć księdza zaszczutego przy udziale radnej PO

Nie żyje salezjanin ksiądz Piotr Z. Jak informuje Radio Szczecin, duchowny popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Wcześniej o pedofilię oskarżyła go szczecińska radna Koalicji Obywatelskiej Dominika Jackowski (pisownia nazwiska orginalna). W Świnoujściu został zatrzymany mężczyzna, który ...

22-08-2023 10:05

Zgon pacjenta po wizycie

Witam wszystkich Dzisiaj po 10 latach pracy spotkało mnie to czego się obawiałam od początku pracy w POZ mianowicie zgon pacjenta w tym samym dniu kiedy był na wizycie . Z tego powodu jestem strasznie zdenerwowana bo wiem ze czekają mnie same nieprzyjemności może nie tylko ze strony rodziny al...

21-08-2023 15:42

Dlaczego my lekarze jesteśmy w stosunku do siebie tacy okropni?

Kusi mnie, żeby w ten tytuł wpleść wulgaryzm, no ale jestem damą, także się powstrzymam. Pytanie jak w temacie. Dlaczego my, lekarze nie umiemy ze sobą współpracować, a tak chętnie siebie wzajemnie krytykujemy? Dlaczego przyjmujemy postawę "łooo panie, a kto panu to tak spier*****?" Czy to spraw...

18-08-2023 19:41

Uwaga, ruska dezinformacja!

Polskę obiegła w ostatnich dniach wiadomość o kilkunastu Ukraińcach którzy jakoby mieli pobić młodych Polaków za odmowę zawołania "Slawa Ukrainie". Okazało się to ruską dezinf...

26-08-2023 14:11

Polityk KO: aborcja do 9. mies. ciąży

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej Jana Shostak opowiedziała się za aborcją na życzenie do 9 miesiąca ciąży. Takie są zapewne plany partii Tuska i Kołodziejczaka. Brak oficjalneg...

24-08-2023 08:08

"W sieci kwitnie handel botoksem z Azji. Tysiące gabinetów kosmetycznych może kupować z nielegalnego źródła"

"Toksyny botulinowe niedopuszczone na unijnym rynku mogą nie spełniać restrykcyjnych wymogów bezpieczeństwa. Reklamują się przez aplikację społecznościową, dostęp do sklepu internetowego tylko za poleceniem i po weryfikacji - tak obchodzi się przepisy zakazujące nieuprawnionym podmiotom sprzeda...

24-08-2023 08:27

Premier Morawiecki odpowiedział Tuskowi: unieważniać to możesz sobie w Niemczech

Tusk ogłosił dziś, że unieważnia referendum, jeszcze zanim wypowiedzieli się w nim Polacy. Bezczelność i buta polskiego podwładnego Man...

16-08-2023 12:54

Jurny Bosacki i oszczędny Lubczyk, czyli koalicja PO-PSL w działaniu

W środę (9 sierpnia) media obiegła informacja, że 53-letni senator Koalicji Obywatelskiej Marcin Bosacki rozstał się z żoną Katarzyną Bosacką, popularną telewizyjną dziennikarką znaną z programu "Wiem, co jem", z którą ma 4 dzieci. Decyzję miał podjąć z dnia na dzień i wyprowadzić się do innej ko...

11-08-2023 10:25

Brak sprzeciwu w Centralnym Rejestrze Sprzeciwów a pobranie narządów wbrew woli rodziny

Ostatnio kiedy stwierdzaliśmy śmierć pnia mózgu młodej, 22letniej dziewczyny, chorującej od 10 lat na cukrzycę typu 1, która wyrażała wcześniej myśli samobójcze i finalnie przedawkowała insulinę, rodzina zaproszona na rozmowę, a zwłaszcza ojciec kobiety wpadli do dyżurki z postawą roszczeniową, ż...

07-08-2023 14:12

Mentzen: nie leczcie się u lekarzy, tylko sami

Mentzen mówi żeby nie leczyć się u lekarzy. Jego brat złamał rękę i wyleczyła go "babka". Trepanację czaszki robiono bez wykształcenia już w starożytności. To przykłady, dlaczego lekarze są zbędni. Wg niego jeśli kupujes...

07-08-2023 19:01

Harry Potter wersja lewacka

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1606143%2Cnazwisko-jk-rowling-zostalo-usuniete-z-muzeum-popkultury...

09-08-2023 15:28

Wincyj warunkowców z Ukrainy, wincyj!

https://www.google.com/amp/s/www.newsweek.com/zelensky-fires-heads-ukraines-military-call-centers-1819140%3famp=1 Jak widać to naprawdę europejski kraj o wysokich standardach i nie wiem jak ...

11-08-2023 18:02

Ja ciągle sprzątam...

Zdałam sobie sprawę, że ja ciągle sprzątam. Nie, nie chodzi o OCD ( zaburzenie obsesyjno - kompulsywne ) ani o żadne uczucie przymusu sprzątania. Chodzi o to, że ja "całe" moje życie coś czyszczę i sprzątam. Czyszczę "brudy rodziny", porządkuję rodzinne emocje. Sprzątam historie nagromadzone pr...

05-08-2023 21:31

Początek mojej przygody z "receptomatem" (c.d. raczej nie nastąpi)

Będąc zdesperowana zdecydowałam aplikować do firm typu "receptomat", bo uznałam, że tylko w ten sposób dam radę zarobić jeszcze teraz w sierpniu, to, co stracę na okrojonych godzinach w głównej pracy. Myślałam, że jakoś się przemogę, nie zostanę tam długo, tyle, żeby uratować budżet rodziny, zan...

29-07-2023 15:34

Owsiak zaprasza na wiec wyborczy PO

Młodzież zawsze była ważna dla partii. W tym roku festiwal Poland Rock finansowan...

03-08-2023 12:59

NIEpobieranie zapłaty od lekarza-pacjenta w prywatnym gabinecie

Czy przyjmując kolegę lekarza w gabinecie lekarskim trzeba od niego pobrać opłatę?. Jakie jest stanowisko US w tej sprawie?. Wg ...

20-07-2023 21:13

Od jutra piszemy recepty tylko na papierze!!!

https://wyborcza.pl/7,75398,30045295,znow-problemy-z-wystawianiem-recept-minister-bierze-odwet-na.html#S....-K.C-B.1-L.1.duzy Zaczeli k...

04-08-2023 20:26

Jeden lekarz poszedł na L4 i wszystko się zawaliło

Problemy kadrowe pojawiły się, gdy jeden z dwóch internistów musiał skorzystać z urlopu zdrowotnego. - Oddziałem opiekowało się dwóch lekarzy. Jeden - notabene emeryt - poszedł na nieplanowane L4 i wszystko się zawaliło. Mamy jeszcze co prawda rezydentów, ale na nich nie da się opierać pracy oddz...

03-08-2023 19:02

Dlaczego Ola "wygrała" przychylność forum?

Ciekawi mnie pewne zjawisko. W przeciwieństwie do @Medususa trudno mi znajdywać słowa, aby to opisać, ale spróbuję. Niedawno była tu u nas @Isiaa, młoda dziewczyna, lekarka (jeszcze młodsza od Oli) z BMI 14,3, na granicy śmierci, bo nie mogła połykać. Przestała się odzywać, nie wiadomo, czy jesz...

01-08-2023 11:04

Skandal w krakowskim szpitalu - Ukryte kamery rejestrowały pracowników i pacjentów!

"Prawo zezwala na instalowanie kamer na oddziałach szpitalnych, o czym wielu pacjentów zapewne nie wie. Nie wolno jednak robić tego potajemnie ani rejestrować głosów. Jak było w krakowskim Ujastku?". "Pracuję w krakowskim szpitalu Ujastek na oddziale intensywnej terapii i patologii noworodka. ...

03-08-2023 14:12

Wagnerowcy przy granicy z Polską

Do Grodna na Białorusi, w okolicę "przesmyku suwalskiego", przybyło ok. 100 najemników rosyjskiej Grupy Wagnera, by organizować prowokacje na granicy z Polską i Litwą - pisze w piątek portal Sprotyw, utworzony przez Siły Operacji Specjalnych Ukrainy. Grupa Wagnera to formacja która dopuszczała si...

30-07-2023 13:12

"Zażyła tabletkę aborcyjną, powiedziała o tym lekarce. W szpitalu czekali już na nią policjanci"."

"Pani Joanna mówiła policjantom, że nikt jej do aborcji nie zmuszał, sama zamówiła tabletki i zdecydowała o ich zażyciu, co w Polsce nie podlega karze. Nie pomogło. Czterech mundurowych pilnowało w szpitalu jednej przestraszonej kobiety. O jej historii dowiedzieliśmy się w "Faktach" TVN. - Polic...

19-07-2023 08:37

Wybór jest klarowny: Polska albo Niemcy

"Jesteśmy jedyną siłą, która może zastąpić PiS w Polsce i poprowadzić ten kraj z powrotem do Europy" – powiedział przewodniczący EPL Manfred Weber w wywiadzie dla „Frankfu...

26-06-2023 19:25

Zdelegalizować PTU.

Jako że od lat poprawiam po różnego rodzaju internistach i rodzinnych dumnie prezentujących "Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego" na pieczątce, to już naprawdę mało mnie jest w stanie zaskoczyć - nad brakiem znajomości podstaw opisu topografii wątroby, "guzami" lewej nerki będą...

14-10-2022 10:03

"Ola poroniła. Do szpitala zjechała policja. Prokuratorka kazała opróżnić szambo i w ściekach szukać płodu."

"Ola (imię bohaterki zostało zmienione) na początku naszej rozmowy zaznacza: - Proszę napisać, że zgodziłam się opowiedzieć swoją historię dzięki Joannie. To jej odwaga sprawiła, że chcę głośno mówić o tym, co mnie spotkało, jak zostałam potraktowana przede wszystkim przez prokuratorkę. Ola ma...

26-07-2023 19:20

Robienie kampanii na pacjentach level Tusk

No jak tam? Parasolki już w dłoniach? Gotowi na czarne protesty? Jak tak, to usiądźcie przed drogą. TVN ze znaną sobie ckliwością opowiadał, jak do pani Joanny przyjechała policja bo chciała wziąć/wzięła (są rozbieżności w zeznaniach) tabletkę poronną. No i słucham w TVN, że Joanna nie mogł...

19-07-2023 15:42

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej