Ciężki wybór specjalizacji...

Witam, Na dniach powinnam zdecydować się na konkretną specjalizację a mam coraz większy mętlik w głowie...Może Wy coś pomożecie? Jest dużo specjalizacji, które poniekąd mnie interesują ale żadna w 100% ani do żadnej w ...

27-09-2014 20:15

Cześć, szukam oddziału okulistycznego do zrobienia okulistyki w trybie pozarez

Cześć, szukam oddziału okulistycznego do zrobienia okulistyki w ...

29-07-2019 00:41

Medycyna paliatywna - tryb pozarezydencki

Szukam ośrodka, który umożliwi specjalizowanie się w dziedzinie medycyny paliatywnej (um...

30-07-2019 16:41

ortopedia Warszawa i okolica

Gdzie warto rozpocząć specjalizację ...

29-07-2019 00:25

specjalizacja z neurologii woj. śląskie

Witam, czy ktoś rozważa specjalizację z neurologii ? U nas na oddziale zwolniły się 2 miejsca akredytacyjne. M...

26-07-2019 10:11

okulistyka- wybór miejsca szkoleniowego (woj. pomorskie/ warmińsko-mazurskie)

Dzien dobry, piszę z zapytaniem do osób znających osobiście warunki pracy panujące na Oddziale Okulistycznym w wymienionych województwach. Gdzie najlepiej rozpocząć szkolenie specjalizacyjne? Gdańsk/ Wejhero...

16-07-2019 11:01

Miejsca pozarezydenckie - możliwość odwołania?

Cześć, Czy jeśli nie przyznano miejsca w interesującej mnie specjalizacji, można si...

17-02-2019 13:11

Chirurgia plastyczna - gdzie?

Witam, wiem, że może moje pytanie wielu uzna za bezsensowne, ale może znajdzie się ktoś dobrej woli i chęci pomocy. Otóż biorę pod uwagę przy wyborze specjalizacji (oczywiście o ile będą rezydentury) chirurgię plastyczną. ...

20-01-2016 16:01

rezydentura z anestezjologii pomorskie ( Trójmiasto i okolice)

Hej, czy jest ktoś tutaj z województwa pomorskiego- najlepiej Trójmiasto i okolice...

13-07-2019 19:05

Otolaryngologia w trójmieście

Dzień dobry, myślę nad rozpoczęciem specjalizacji z laryngologii w trójmieście lub okolicach. Byłabym bardzo wdzięczna za...

07-07-2019 19:08

Hematologia

witam serdecznie czy ktoś może mi po krótce opisać przebieg specjalizacji z ...

03-10-2012 17:17

Wybór specjalizacji Hematologia

Dzień dobry Chciałabym zapytać o wybór specjalizacji, konkretnie o Hematologię. Czy warto? Dla kogo jest ta specjalizacja? Plusy i minusy, dodatkowe opcje pracy, dyżury...

14-03-2016 15:36

Otolaryngologia - Śląskie

Dzień dobry, czy ktoś z obecnych posiada przydatne informacje dla osoby chcącej rozpocząć specjaliz...

24-06-2019 15:50

Szpital Kliniczny czy szpital w małej miejscowości- ginekologia

Jestem już prawie pewny, że chce zostać ginekologiem, nie wiem co wybrać, oddział Kliniczny, czy mniejszy oddział w małym szpitalu daleko od wielkiego...

17-06-2019 15:52

Interna/pulmonologia w Lublinie i okolicach

Cześć, jestem w trakcie stażu podyplomowego i rozważam specjalizację z chorób wewnętrznych lub chorób płuc. Proszę osoby w trakcie specjalizacji o informacje na temat placówek w Lublinie i okolicach, chciałabym te k...

16-06-2019 16:56

Jacy specjalisci w Polsce sa najmniej szczesliwi/ najbardziej sfrustrowani?

To wazna kwestia przy wyborze dalszej drogi, patrzac i rozmawiajac z ludzmi ktorzy obrali dana sciezke, rysujac sobie obraz przecietnego specjalisty, mozemy z jakims prawdopodobienstwem okreslic co nas czeka ...

20-04-2019 23:44

Ginekologia - woj. łódzkie, Łódź.

Witam, chciałabym podpytać o Wasze rekomendacje jeśli chodzi o specjalizację z położnictwa i ginekologii na terenie woj. łódzkiego (najlepiej Łódź). Do...

25-05-2019 13:49

Ortopedia wrocław/okolice - gdzie jak jest ? każda informacja cenna

jak w tytule, szukam informacji nt. miejsc szkoleniowych z ortopedii we wrocławiu lub w okolicy. In...

20-05-2019 14:04

Problem z rozpoczęciem specjalizacji

Witam, Proszę poradźcie co mam robić...dostałam się na speckę ale mój kierownik specjalizacji nie może mi jej otworzyć przez wspaniały system SMK...Jeśli ktoś z Was wie jak to zrobić to proszę niech napiszę jaka jest ...

20-05-2019 16:26

Neurologia dziecięca/endokrynologia dziecięca czy pediatria?

Lubię pracować z dziećmi i zastanawiam się nad tą ścieżką mojej kariery. Zastanawiam się nad neurologią dziecięca lub endokrynologią i diabetologią dziecięca. Czy to dobry wybór? ...

01-05-2019 13:02

Interna czy specjalizacja szczegółowa

Co wg Was się bardziej "opłaca" zrobić - najpierw choroby wewnętrzne na rezydenturze i potem specjalizacje szc...

17-04-2019 10:51

Medycyna sądowa - plusy i minusy, czy warto robić tą specke?

Cześć chciałabym sie dowiedzieć od osob robiących tą specke jak wyglada ich dzień, co do...

11-07-2017 15:56

Bąblowica

Tasiemiec bąblowiec. Źródło zakarzenia - odchody psowatych. Żywiciel ostateczny psowate. Żywiciel pośredni np. gryzonie i sporadycznie człowiek. Zarażamy się jajami. Jaja przedostają się do krwi. Zagnieżdżają się gdzieś (wątroba, mięsnie). Z jaj powstają onkosfery. ONkosfery składają się z wars...

21-04-2019 07:28

Na co zwrócić uwagę przy wyborze miejsca specjalizacji?

Na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze szpitala na specjalizację zabiegową? Warunki pracy? Klinika czy lepiej nie? czy dużo się robi już od 1 roku...

15-04-2019 15:57

Ginekologia w świętokrzyskim

Chciałabym rozpocząć specjalizację z ginekologii i położnictwa na terenie województwa świętokrzyskiego. Jakie szpitale polecacie lub od których lepiej trzymać się z daleka? Oczyw...

09-04-2019 19:57

Czemu derma ma wieczny deficyt miejsc?

Czemu derma ma wieczny deficyt miejsc ? Czy ist...

11-01-2019 13:53

Neurologia vs Neurologia dziecięca

Chciałbym poznać opinie na temat tych dwóch specjalizacji. Obie są specyficzne. Dziecięca jest mocno pomijana np. w tr...

31-03-2019 20:40

Kardiologia

Zastanawiam się nad wyborem 1. specjalizacji. Czy ktoś z bardziej doświadczonych kolegów mógłby doradzić? Jak jest z pracą po kardio? Jak jest z dyżurowaniem, czy dyżury ...

09-03-2019 23:54

Specjalizacja z interny Warszawa

Specjalizacja z Interny w Warszawie. Ma ktoś może doświadczenia ze Szpit...

29-09-2016 07:25

Praca i specjalizacja w Niemczech

Jesli ktos z kolegow jest zainteresowany praca w RFN prosze o kontakt na priva Jestem polskim lekarzem pracującym w Niemczech...

15-03-2019 22:24

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej