Wynagrodzenia i zarobki

Ile mogę zarobić pracując w szpitalu a ile w poradni? Czy kolega z sąsiedniego województwa zarabia więcej? Porady i informacje na temat wysokości lekarskich wynagrodzeń.

Tygodniowy czas pracy, stawka godzinowa, etat/kontrakt - jakie są wasze oczekiwania ?

2009-01-25 o godzinie 12:55:29

Tachometr reagujący na zbliżenie do pacjenta i aktywność własnej kory mózgowej w tematach medycznych. Najlepiej razem z kasą fiskalną w...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 7

13-nastki

2009-01-18 o godzinie 17:19:42

Czy rezydenci dostaja...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 6

Czy pensje rezydentow rzeczywiscie wzrosly?

2009-01-16 o godzinie 14:02:42

pytanie jak w temacie, mam nadzieje ze nie za bardzo wscibskie...jestem przed dokonaniem wyboru i nie wiem, j...

Wartość porady w gabinecie lekarza

2009-01-09 o godzinie 10:42:36

Proszę o odpowiedź na 3 pytania: 1 - Jaką wartość ma porada w gabinecie lekarza - ile powinna kosztować?  2 - Na jakiej podstawie...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 36

Podwyżki rezydentów w 2009 ??

2009-01-05 o godzinie 19:37:03

Witam,Czy od nowego roku bedą jakieś podwyżki dla rezydentów w związku ze wzrostem średniej krajowej w 2...

Dyżurowanie z umowy o pracę - dylematy związane z wynagrodzeniem...

2009-01-02 o godzinie 16:08:43

Witam serdecznie,Jestem rezydentką dyżurującą w tej chwili z umowy o pracę.  Mam pytanie jak wygląda kwestia wynagrodzenia w Waszych szpitalach? Początkowo szpital normalnie naliczał mi nadgodziny za dyżur. Potem zmie...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 5

Stawki za godzinę dyzuru lekarskiego

2008-12-30 o godzinie 22:53:54

Jeśli mozna prosić o wysokośc stawek  godzinowych zawieranych w ramach tzw dzialaności gospodarczej, byłabym wdzięczna Szanown...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 17

Do Kierowników SPZOZ-ów: prośba o informację nt. wynagrodzeń

2008-12-17 o godzinie 19:20:01

Bardzo proszę lekarzy pełniących funkcję kierowniczą w SPZOZ-ie o informację jak Wasze organy założycielskie wyceniły Waszą pracę kierowniczą .Ja zgodnie z Ustawą podniosłam wynagrodzenie swoim pracownikom ,ale o mnie organ założycielski ,czyli gmina -zapomniał .Finał jest taki ,że moje wynagrodz...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 1

Stawki w POZ / czas pracy?

2008-12-14 o godzinie 14:12:11

Jakie obecnie możma osiągnąć stawki za pracę wPOZ ,na etacie, na ...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 3

Ile za punkt w NZOZ jako specjalista?

2008-12-13 o godzinie 14:34:44

jaka stawka brutto za punkt jest "dob...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 8

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij