Wynagrodzenia i zarobki

Ile mogę zarobić pracując w szpitalu a ile w poradni? Czy kolega z sąsiedniego województwa zarabia więcej? Porady i informacje na temat wysokości lekarskich wynagrodzeń.

Rozliczanie podatków

2017-03-22 o godzinie 19:46:15

Czy ktoś współpracuje z firmą CEEOR?Jeśli...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 0

STÓWA za godzinę....

2017-03-15 o godzinie 18:54:30

STÓWA...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 13

Faktura za przekazanie kopii dokumentacji medycznej do firmy ubezpieczeniowej (TU)

2017-02-16 o godzinie 19:10:07

Dostałem dzisiaj 2 polecone od dwóch różnych firm ubezpieczeniowych które proszą mnie o przesłanie im kopii dokumentacji medycznej dwóch konsultowanych przeze mnie pacjentów (w każdym przypadku chodzi o inną osobę). W piśmie jest jakas informacja o wysłanie im również faktury - zakładam ze ma to ...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 19

Medicover - stawka za wykonywanie usg

2017-02-13 o godzinie 14:27:06

Właśnie wróciłem ze spotkania z kierownikiem Medicover ws. pracy i jestem w ciężkim szoku! Za wykonywanie badań usg zwykłych i dopplerowskich...

Wynagrodzenia i zarobki, Radiologia i diagnostyka obrazowa | komentarzy: 29

Co dalej robić?

2017-02-06 o godzinie 21:01:47

Zakończyłem szkolenie (rezydenturę) z kardiologii. Niedługo egzamin. Dostałem umowę n...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 134

Płace w POZ

2017-02-06 o godzinie 19:23:32

Mam prośbę do koleżanek i kolegów-jak u...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 2

Wynagrodzenie specjalisty ginekologa na etacie

2017-01-26 o godzinie 17:33:54

Ile zarabia ginekolog na etacie? Ogólnie wiadomo, że z powodu b.dużej odpowiedzialności ginekolodzy boją się przechodzić na kontrakt. Tak, wiem, że wyrównają sobie te "straty" w prywatnym gabinecie, czy też obsługując prywatne p...

Wynagrodzenia i zarobki, Położnictwo i ginekologia | komentarzy: 8

Specjalizacja w trybie pozarezydenckim

2017-01-23 o godzinie 14:08:57

Dzień dobry! Rozmawiałam z dyrektorem szpitala, który zaproponował mi możliwość robienia specjalizacji w trybie pozarezydenckim- etat. Powiedział, że cze...

Wynagrodzenia i zarobki | komentarzy: 2

szczelina odbytu-proctologia

2017-01-04 o godzinie 18:31:24

Czy znacie oprócz operacyjnego leczen...

Wynagrodzenia i zarobki, Chirurgia ogólna, K60 szczelina i przetoka okolic odbytu i odbytnicy | komentarzy: 3

Dyżury na rezydenturze z ginekologii i położnictwa w Warszawie

2017-01-02 o godzinie 18:34:15

Jakie są stawki za dyżur dla rezy...

Wynagrodzenia i zarobki, Położnictwo i ginekologia | komentarzy: 0

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij