Wypisywanie recept

Recepta lekarska jest istotnym dokumentem, który powinien ustrzec się od wszelkich błędów. Porady na temat wystawiania recept. Praktyczne wskazówki i rzadkie sytuacje.

Poprawianie recept

2018-01-06 o godzinie 22:14:50

Czasami zdarza mi się, że ktoś wraca do mnie z prośbą o poprawienie recepty. Najczęściej jest to ktoś z apteki i prosi bym poprawił albo dawkę leku ale wielkość opakowania albo nawet datę recepty. Apteka boi się NFZ i chce mieć prawidłową receptę w zależności co wydała pacjentowi. Ale czy lekarz ...

Wypisywanie recept, Medycyna rodzinna | komentarzy: 15

Cardura,dawka 0,25mg-postać...

2018-01-03 o godzinie 22:19:06

Cardura,dawka 0,25mg-postać recepturowa dla dziecka. Specjalista urolog zalecił ...

Wypisywanie recept | komentarzy: 1

RECEPTY

2017-12-31 o godzinie 14:51:51

uzyskanie zgody o...

Wypisywanie recept, Neurologia | komentarzy: 8

recepta pro famile na nutramigen

2017-12-24 o godzinie 14:02:29

Moje wnuczęta/blizniaki/ 4 m-ce z powodu alergii maja zalecone odżywianie preparatem o ...

Wypisywanie recept, Pediatria | komentarzy: 8

Dane świadczeniodawcy - gabinet prywatny + ZUS ZLA

2017-12-17 o godzinie 16:43:45

Od niedawna pracuje w prywatnym gabinecie. Wystawiam recepty z nagłówkiem mojej IPL i danymi miejsca zarejestrowania IPL a nie miejsca wystawiania recept? Czy tak jest ok? Jeśli nie, to jak t...

Wypisywanie recept | komentarzy: 0

Błąd drukarni, recepty, niezły klops.

2017-11-20 o godzinie 18:38:46

Od chyba miesiąca posługuję się nowym bloczkiem recept (SPL), recepty głównie na wizytach prywatnych i komercyjnych. Dziś dzwoni apteka żeby poprawić "bo regon zły".\ Patrzę , analizuję , porównuję a to w nadrukowanym nagłówku mój regon a nad kodem kreskowym ...

Wypisywanie recept | komentarzy: 11

Recepty

2017-11-10 o godzinie 12:48:47

Witam serdecznie, Chciałabym się dowiedzieć jak i skad otrzymac recepty dla swoich i rodziny potrzeb? Mam ...

Wypisywanie recept | komentarzy: 0

Refundacja po 01.01.2017

2017-10-25 o godzinie 11:31:35

Czy jeśli nie mam przedłużonych uprawnień do wystawiania rece...

Wypisywanie recept | komentarzy: 6

e-WUŚ

2017-10-20 o godzinie 15:45:32

Moi Drodzy Po kilku telefonach do mojego oddziału NFZ, otrzymałem poradę by zwrócić się z pytaniem do "centrali", i tak: "Szanowni Państwo Proszę o informację, w jaki sposób, po wprowadzeniu jako świadczeniodawca nr PESEL pacjenta, mogę uzyskać informację z systemu e-WUŚ, do którego oddziału...

Wypisywanie recept | komentarzy: 17

Bezplatne leki

2017-10-01 o godzinie 16:57:47

Czy lekarze emeryci m...

Wypisywanie recept | komentarzy: 5

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij