Wystawianie ZUS ZLA

Wszyscy ludzie chorują i nie zawsze są w stanie w tym czasie pracować. Co warto wiedzieć o zwolnieniach? Porady na temat wystawiania druków zwolnień lekarskich ZUS ZLA.

Obowiązek ZLA - Skarga

2017-10-03 o godzinie 16:38:28

Mam pytanie, z uwagi na pojawienie się skargi i reklamacji w związku z moją pracą w prywatnym sektorze (wizyta do...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 10

ZUS ZLA i recepty w prywatnym szpitalu.

2017-09-08 o godzinie 19:18:33

Rozpoczynam pracę w prywatnym szpitalu w formie kontraktu IPL. Do moich obowiązków należy min. tworzenie wypisów oraz wystawianie recept i zwolnień lekarskich. 1...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 2

ZUS-ZLA dla pracującego zagranicą- jak wystawić?

2017-08-23 o godzinie 21:28:55

Mam pacjentkę stale mieszkającą i pracującą w Anglii, a leżącą obecnie na moim oddziale, która przy wypisie poprosiła mnie ...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 33

ZUS ZLA dla rodziny chorego po wypisie ze szpitala

2017-08-06 o godzinie 19:01:47

szukałem na forum ale nie znalazłem, proszę o pomoc pacjent w szpitalu, do wypisu, rodzina odbiera chorego ale córka potrzebuje ZUS ZLA "na ...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 5

ZUS-ZLA na opiekę nad dzieckiem leżącym w szpitalu.

2017-07-21 o godzinie 13:30:29

Czy można otrzymać ZUS-ZLA na opiekę nad dzieckiem, gdy małoletnie dziecko leży w szpitalu? W/g tego artykułu można: https://www.zdrowie.abc.com.pl/artykuly/rodzic-moze-otrzymac-zwolnienie-z-pracy-jezeli-opiekuje...

Wystawianie ZUS ZLA, Chirurgia dziecięca, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu, Choroby wewnętrzne, Choroby zakaźne, Pediatria, Choroby płuc, Onkologia i hematologia dziecięca, Stomatologia dziecięca, Psychiatria dzieci i młodzieży, Gastroenterologia, Kardiologia dziecięca, Neurologia dziecięca | komentarzy: 32

opóżnienia w dotarciu zwolnienia do ZUS

2017-07-20 o godzinie 17:24:51

Czy ktoś miał podobną sytuację? Pracuję na umowę- zlecenie w LuxMed, nie mam działalności prywatnej. W br ZUS bombarduje mnie pismami o opóżnieniach w przesyłaniu zwolnień lekarskich z tej placówki. Jak wszyscy oryginał zwolnienia pacjenta przekazuję pani z recepcji, która zajmuje się zbieraniem...

Wystawianie ZUS ZLA, Medycyna rodzinna | komentarzy: 74

ZUS-ZLA opieka nad dzieckiem 1,5 rocznym + praca 2 zmiana

2017-06-19 o godzinie 15:09:05

Taka sytuacja: Zona pracuje od 7 do 15 Ja również od 7 do 15 Dziecko chore - 1,5 roczne Ja, ojciec biore zwolnienie na chore dziecko na okres 2 tygodni Od rana do 15 opiekuje się dzieckiem Po powrocie zony z pracy - przejmuje ona opieke a ...

zawieszony policjant L4

2017-05-20 o godzinie 16:53:54

Przyszedl do mnie policjant, zawieszony w czynnościach służbowych, toczy sie sprawa, bo prowadzil auto pod wpływem. Jest uzależniony, od lat pije alkohol, nie leczył się, nie ma wglądu w problem, od 4 dni Esperal, twierdzi, ze terapia nie jest mu potrzebna, da radę sam. W ostatnim czasie miał st...

Wystawianie ZUS ZLA, Psychiatria | komentarzy: 30

ZUS ZLA pismo

2017-03-09 o godzinie 15:10:12

Proszę o pomoc. Wystawiłam zwolnienie ZLA opiekę dla matki od 18.01do 20.01, a dziecko przyjmowałam 16.01. Na prośbę matki wypisałem zwolnienie ...

ZUS ZLA na czas badań diagnostycznych

2017-03-07 o godzinie 23:32:41

Załóżmy taką sytuację: pacjentka skierowana do Poradni Pulmonologicznej celem dalszej diagnostyki zmian w RTG klp. Pacjentka czeka miesiąc w kolejce do Poradni. Poradnia Pulmonologiczna kieruje na badanie TK...

Wystawianie ZUS ZLA, Medycyna rodzinna | komentarzy: 79

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij