Wystawianie ZUS ZLA

Wszyscy ludzie chorują i nie zawsze są w stanie w tym czasie pracować. Co warto wiedzieć o zwolnieniach? Porady na temat wystawiania druków zwolnień lekarskich ZUS ZLA.

ZUS ZLA pismo

2017-03-09 o godzinie 15:10:12

Proszę o pomoc. Wystawiłam zwolnienie ZLA opiekę dla matki od 18.01do 20.01, a dziecko przyjmowałam 16.01. Na prośbę matki wypisałem zwolnienie ...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 2

ZUS ZLA na czas badań diagnostycznych

2017-03-07 o godzinie 23:32:41

Załóżmy taką sytuację: pacjentka skierowana do Poradni Pulmonologicznej celem dalszej diagnostyki zmian w RTG klp. Pacjentka czeka miesiąc w kolejce do Poradni. Poradnia Pulmonologiczna kieruje na badanie TK...

Wystawianie ZUS ZLA, Medycyna rodzinna | komentarzy: 79

kontynuacja zwolnienia poszpitalnego w POZ

2017-02-21 o godzinie 13:35:04

Zwolnienie po operacji (tarczycy, przepukliny) 3 tygodnie a po dalsze proszę iść do lekarza rodzinnnego. I co z tym robić? Oczywiście to ...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 5

Brak uprawnień do L4.

2017-02-20 o godzinie 22:09:32

Takowe mam zapytanie, a mianowicie, wystawiałem przez około miesiąc L4 bez uprawnień. Takowe wygasły mi z końcem roku. Oczywiście nie wiedząc (nie doczytawszy przyznam się bez bicia), że takowe wygasaj...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 2

Skarga za brak wydania ZUS ZLA

2017-02-08 o godzinie 15:44:50

Do poradni POZ przyszedł dzisiaj do mnie pacjent z kaszlem, poza tym nic mu nie było....

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 11

Czy spotkaliście się z odmowa ze strony pracodawcy w kwestii uznania wystawionego elektronicznie ZLA?

2017-01-25 o godzinie 09:57:26

Czy spotkaliście się z odmowa ze strony pracodawcy w kwestii uznania wystawionego elektronicznie ZLA? Pracodawca posiada profil, ma wię...

Wystawianie ZUS ZLA, Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna, Z02.8 inne badania dla celów administracyjnych | komentarzy: 8

Zwolnienie " na opieke nad dzieckiem"

2017-01-18 o godzinie 23:07:57

Na jakim druczku należy wypisać zwolnienie dla rodzica na "opiekę nad dziec...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 6

180 dni ZUSZLA co dalej?

2016-11-16 o godzinie 16:52:50

48 letni pacjent po udarze mozgowym ok 4 lata temu. Jest pod opieką neurologa i moją. Trafił do mnie pół roku temu ze zwyżkami ciśnienia , zawrotami głowy i zaburzeniami widzenia. Wysłałam na oddział neurologiczny, po wykonanym TK nie przyjęty do szpitala. Wysłałam na kontrolę do neurologa wypi...

Wystawianie ZUS ZLA, Medycyna rodzinna, Neurologia | komentarzy: 14

ZUS-ZLA dla ubezpieczonego za granicą

2016-10-31 o godzinie 16:36:46

Dzień dobry wszystkim. Mam problem i potrzebuję porady Zgłosił się do mnie pacjent, który pracuje za granicą i jest tam ubezpieczony. Prosi...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 3

ZUS ZLA, zasiłek rehabilitacyjny, kolejny ZUS ZLA i co dalej

2016-10-19 o godzinie 14:25:50

Proszę o podpowiedź co dalej z pacjentką. Pacjentka58 letnią, prowadzi swoją działalność gospodarczą, jest w trakcie diagnostyki omdlen.Ma rozrusznik z powodu zespólu chorej zatoki wszczepiony w 1998roku(jest pod kontrolą Poradni Elektrofizjologicznej).Miała TK głowy, TK brzucha( w poszukiwaniu T...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 12

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij