Wystawianie ZUS ZLA

Wszyscy ludzie chorują i nie zawsze są w stanie w tym czasie pracować. Co warto wiedzieć o zwolnieniach? Porady na temat wystawiania druków zwolnień lekarskich ZUS ZLA.

ZUS ZLA wystawiane w SOR

2018-07-05 o godzinie 07:12:24

O zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego decyduje lekarz, który orzeka o stanie zdrowia określonej osoby po uprzednim, osobistym jej zbadaniu lub zbadaniu jej za pośrednictwem systemów teleinformatycznych lub systemów łączności. Przy orzekaniu lekarz powinien brać pod uwagę wszystkie okol...

Wystawianie ZUS ZLA, Medycyna ratunkowa, Medycyna rodzinna | komentarzy: 26

ZUS ZLA po dwóch miesiącach, jak to rozwiązać?

2018-06-21 o godzinie 13:09:04

2 miesiące temu był u mnie pacjent na komercyjnej wizycie, obcokrajowiec, napisał mu zaświadczenie o chorob...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 2

Kontynuacja zla po kontroli zusu

2018-06-19 o godzinie 01:51:47

Skomplikowana sytuacja- pacjent w trakcie zwolnienia, które miał wypisane do 08.06, po urazie kolana, przyszedł do mnie 06.06. Ponieważ dalej miał bóle, czekał na wizytę u ortopedy, wypisałam kontynuację zla od 09.06 jeszcze na tydzień. W zeszłym tygodniu dostałam pismo z Zusu, że 06.06 ...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 4

Czy mozna napisac ZUS ZLa na ponad 30 dni jednorazowo?

2018-05-31 o godzinie 18:06:01

Czy mozna napisac ZUS ZLa na ponad 30 dni jednorazowo? Ostatnio pacjentka miala tak...

Wystawianie ZUS ZLA, Medycyna rodzinna | komentarzy: 4

Powrót do pracy przed zakończeniem ZUS ZLA

2018-05-06 o godzinie 23:51:05

Powrót do pracy przed zakończeniem zwolnienia lekarskiego. Pacjentka otrzymała zwolnienie na miesiąc. Twierdzi, że po 2 tyg jej się pop...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 3

Czytając posty na temat elektroniczych zwolnień mam pytanie.

2018-04-12 o godzinie 08:19:58

Czytając posty na temat elektroniczych zwolnień mam pytanie. Czy z umowy z ZUS na wystawianie orzeczeń ...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 72

Mój błąd w zla

2018-04-04 o godzinie 16:19:22

Czy maja Państwo pomysł jak sensownie mam napisać pismo do zus w związku z miom błbłędem? W czwartek napisalam zwolnienie od poniedzialku- do por...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 4

e-ZLA problem z wysłaniem zwolnienia przez PUE ZUS

2018-02-12 o godzinie 21:52:15

Witam wszystkich! Nie mogę znaleźć rozwiązania mojego problemu w internecie, więc napiszę tutaj - może ktoś z Was walczył z tym samym wcześniej. Dziś wystawiłem pacjentce ...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 18

ZLA za okres choroby w...

2018-02-08 o godzinie 15:30:54

Witam. Jak w tytule. Czy za okres choroby np 5 dni, w trakcie zwykłego pobytu sanatoryjnego 21 dniowego można...

Wystawianie ZUS ZLA, Balneologia i medycyna fizykalna | komentarzy: 1

ZLA - nie dam i co mi Pan zrobi?

2018-01-02 o godzinie 10:20:10

Jest wiele postów o ZLA ale nie znalazłem dyskusji - co się dzieje jeśli wg lekarza dalej nie będzie potrzebne zwolnienie a...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 8

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij