Wystawianie ZUS ZLA

Wszyscy ludzie chorują i nie zawsze są w stanie w tym czasie pracować. Co warto wiedzieć o zwolnieniach? Porady na temat wystawiania druków zwolnień lekarskich ZUS ZLA.

Powrót do pracy przed zakończeniem ZUS ZLA

2018-05-06 o godzinie 23:51:05

Powrót do pracy przed zakończeniem zwolnienia lekarskiego. Pacjentka otrzymała zwolnienie na miesiąc. Twierdzi, że po 2 tyg jej się pop...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 3

Czytając posty na temat elektroniczych zwolnień mam pytanie.

2018-04-12 o godzinie 08:19:58

Czytając posty na temat elektroniczych zwolnień mam pytanie. Czy z umowy z ZUS na wystawianie orzeczeń ...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 72

Mój błąd w zla

2018-04-04 o godzinie 16:19:22

Czy maja Państwo pomysł jak sensownie mam napisać pismo do zus w związku z miom błbłędem? W czwartek napisalam zwolnienie od poniedzialku- do por...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 4

e-ZLA problem z wysłaniem zwolnienia przez PUE ZUS

2018-02-12 o godzinie 21:52:15

Witam wszystkich! Nie mogę znaleźć rozwiązania mojego problemu w internecie, więc napiszę tutaj - może ktoś z Was walczył z tym samym wcześniej. Dziś wystawiłem pacjentce ...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 18

ZLA za okres choroby w...

2018-02-08 o godzinie 15:30:54

Witam. Jak w tytule. Czy za okres choroby np 5 dni, w trakcie zwykłego pobytu sanatoryjnego 21 dniowego można...

Wystawianie ZUS ZLA, Balneologia i medycyna fizykalna | komentarzy: 1

ZLA - nie dam i co mi Pan zrobi?

2018-01-02 o godzinie 10:20:10

Jest wiele postów o ZLA ale nie znalazłem dyskusji - co się dzieje jeśli wg lekarza dalej nie będzie potrzebne zwolnienie a...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 8

Zus wzywa do siedziby z dokumentacją medyczną pacjentów w sprawie kontroli zwolnień.

2017-12-28 o godzinie 19:29:17

ZUS wzywa mnie z dokumentacją medyczną pacjentów do swojej siedziby. Czy jest jakaś podstawa pr...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 65

składki ZUS i L4

2017-12-26 o godzinie 20:54:12

Dzień dobry po Świętach. Mam pytanie odnośnie zwolnienia lekarskiego. Jestem zatrudniona w ramach kontraktu w POZ od 8-14, natomiast okresowo mam kilka dyżurów w NPL też w ramach działalności gospodarczej. Innymi słowy sama jestem sobie szefem, a innym wystawiam faktury. Zdarzyła mi się już drugi...

ezla

2017-12-19 o godzinie 12:37:02

e...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 1

Trwała niezdolność do pracy

2017-12-17 o godzinie 21:03:00

Na ile czasu na raz najdłużej można wystawić zwolnienie? Zakładając ż...

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij