Wystawianie ZUS ZLA

Wszyscy ludzie chorują i nie zawsze są w stanie w tym czasie pracować. Co warto wiedzieć o zwolnieniach? Porady na temat wystawiania druków zwolnień lekarskich ZUS ZLA.

ZLA - nie dam i co mi Pan zrobi?

2018-01-02 o godzinie 10:20:10

Jest wiele postów o ZLA ale nie znalazłem dyskusji - co się dzieje jeśli wg lekarza dalej nie będzie potrzebne zwolnienie a...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 8

Zus wzywa do siedziby z dokumentacją medyczną pacjentów w sprawie kontroli zwolnień.

2017-12-28 o godzinie 19:29:17

ZUS wzywa mnie z dokumentacją medyczną pacjentów do swojej siedziby. Czy jest jakaś podstawa pr...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 65

składki ZUS i L4

2017-12-26 o godzinie 20:54:12

Dzień dobry po Świętach. Mam pytanie odnośnie zwolnienia lekarskiego. Jestem zatrudniona w ramach kontraktu w POZ od 8-14, natomiast okresowo mam kilka dyżurów w NPL też w ramach działalności gospodarczej. Innymi słowy sama jestem sobie szefem, a innym wystawiam faktury. Zdarzyła mi się już drugi...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 4

ezla

2017-12-19 o godzinie 12:37:02

e...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 1

Trwała niezdolność do pracy

2017-12-17 o godzinie 21:03:00

Na ile czasu na raz najdłużej można wystawić zwolnienie? Zakładając ż...

Opiek sąd

2017-12-15 o godzinie 08:51:44

Czy będąc na opiece nad chorym dzieckiem mozna pracowac w ramach umowy zlecenie w godzinach popołudniow...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 9

zwolnienie lekarskie dla osoby zatrudnionej za granicą

2017-11-30 o godzinie 17:26:06

Witam, Wyszedł ode mnie właśnie pacjent zatrudniony za granicą, nieubezpieczony w Polsce, który prosił o wydanie zwolnienia lekarskiego, które on potem prze...

ZLA

2017-11-19 o godzinie 22:24:21

ZUS nakłania do założenia platformy na elektroniczne druki ZLA ,do końca tego rok...

Wystawianie ZUS ZLA, Medycyna rodzinna | komentarzy: 16

Pieczątka podmiotu

2017-11-18 o godzinie 19:27:01

Jaka pieczątka podmiotu na zwolnieniu? Nie mogę znaleźć w wyszukiwarce odpowiedzi. Jeśli mam Indywidualną Praktykę (zarejestrowaną na adres domowy-) i podpisaną u...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 5

Obowiązek ZLA - Skarga

2017-10-03 o godzinie 16:38:28

Mam pytanie, z uwagi na pojawienie się skargi i reklamacji w związku z moją pracą w prywatnym sektorze (wizyta do...

Wystawianie ZUS ZLA | komentarzy: 10

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

Zamknij