Lekarz Anestezjolog - InviMed

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Anestezjologia i intensywna terapia
Pracodawca:Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed -T Sp. z o.o
Invimed - tu rodzi się szczęście.

Dzięki znakomitej współpracy zespołu lekarzy i embriologów, zdobywamy zaufanie pacjentów i uzyskujemy wysokie wyniki skuteczności.
Do nowopowstałej placówki na Placu Konesera 12 w Warszawie poszukujemy Lekarza Anestezjologa:

Nasz idealny kandydat to osoba, która posiada:
tytuł lekarza specjalisty,
aktywne prawo wykonywania zawodu,
min. 3 lata doświadczenia zawodowego w specjalizacji.

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o kontrakt gospodarczy lub umowę zlecenie,
elastyczne godziny pracy,
wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych,
dobrą współpracę zespołu lekarzy, embriologów i położnych,
pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem,
kameralne środowisko pracy,
dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej).

Twoje zadania:
opieka nad Pacjentem,
dbałość o wysokie standardy medyczne w klinice.
Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.