Lekarz Anestezjolog

Miejsce pracy:Kwidzyn
Region:pomorskie
Specjalizacja:Anestezjologia i intensywna terapia
Pracodawca:EMC SZPITALE. Szpital ZDROWIE w Kwidzyniu
EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala Zdrowie w Kwidzynie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szpital Zdrowie, Kwidzyn, pomorskie

Opis stanowiska:
• udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia
• prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych
• współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania:
• specjalizacja w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
• wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielenia świadczeń medycznych
Oferujemy:

• czas pracy i formę zatrudnienia uzależnione od preferencji
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• możliwość rozwoju osobistego poprzez dofinansowanie do kursów specjalistycznych
• wsparcie zespołu oraz przyjazną atmosferę pracy
• praca w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.