Nowy folder
Kierownik Medyczny - Warszawa
Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie
Specjalizacja: Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna
Główne zadania:
Nadzór nad jakością i bezpieczeństwem świadczonych usług medycznych w Centrum Medycznym;
Zapewnienie realizacji usługi medycznej zgodnie z procedurami i instrukcjami medycznymi, przyjętymi w Grupie LUX MED oraz dbanie o standardy obsługi Pacjenta;
Wdrażanie, realizacja i monitoring standardów medycznych, procedur i instrukcji medycznych;
Kontrola i analiza dokumentacji medycznej;
Sporządzanie raportów i analiz z działalności medycznej przychodni;
Analiza kosztów usług medycznych;
Rekrutacja lekarzy i kierowanie zespołem lekarskim.

Wymagania:
Uzyskany tytuł specjalisty - lekarz chorób wewnętrznych lub endokrynolog
Minimum 3 lata pracy na samodzielnym stanowisku;
Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem lub jednostką medyczną;
Silne nastawienie na jakość obsługi Pacjenta;
Mile widziana znajomość języka angielskiego;
Doświadczenie w zakresie oceny technologii medycznych lub analizy i kontroli kosztów usług medycznych będzie dodatkowym atutem.
Odpowiedzialność, łatwość podejmowania decyzji.

Oferujemy:
Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży, miłą i przyjazną atmosferę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
Znasz lekarza którego chciałbyś/chciałabyś polecić do pracy w LUX MED?
Wejdź na platformę luxmed.sharehire.pl
Sprawdź kogo szukamy i zgłaszaj swoje rekomendacje.
Ogloszenie nieaktywne dfb6e500eaedc81f168516191b17c34199f36782b8ec80c8d2975f40180f79ac