Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lekarz Infekcyjny - Centrum Infekcyjne Wołoska, Warszawa

Specjalizacja: Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna
Region: mazowieckie Miejsce pracy: Warszawa

Szczegóły oferty
Zadania i cele :

• opieka nad Pacjentem infekcyjnym w weekendy oraz po godzinie 20:00 od poniedziałku do piątku,
• dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce.
Wymagania:
• tytuł lekarza specjalisty z chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej lub pediatrii bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji,
• dla lekarzy w trakcie specjalizacji min. 6 m-cy doświadczeenia w POZ, NPL lub SOR,
• prawo wykonywania zawodu,
• umiejętność obsługi komputera.

Warunki zatrudnienia:

• dodatek do wynagrodzenia za pracę po godzinie 20:00 oraz w weekendy,
• elastyczne godziny pracy,
• wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji,
• zatrudnienie w oparciu UZ lub KG– sam wybierasz,
• pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem,
• dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej).

Informacje dodatkowe:

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.