Lekarz Internista - Wąbrzeźno

Miejsce pracy:Wąbrzeźno
Region:kujawsko-pomorskie
Specjalizacja:Choroby wewnętrzne
Pracodawca:Grupa Nowy Szpital Holding S.A. Nowy Szpital w Wąbrzeźnie
Opis stanowiska
• Świadczenie usług w zakresie interny na Oddziale Chorób Wewnętrznych.
• Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
• Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.
Wymagania
• Specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych.
• Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
• Prawo wykonywania zawodu.
• Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
• Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu, w tym doświadczenie lub chęć nabycia doświadczenia w kierowaniu Oddziałem Wewnętrznym.
Oferujemy
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Pełnienie dyżurów,
• Duże możliwości rozwoju zawodowego,
• Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych