Lekarz Nefrolog / Chorób Wewnętrznych

Miejsce pracy:Iława
Region:warmińsko-mazurskie
Specjalizacja:Nefrologia, Choroby wewnętrzne
Pracodawca:NZOZ Diaverum. Placówka w Iławie
Diaverum to czołowy światowy dostawca usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupiony na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek.

Dysponujemy ponad 25-letnim doświadczeniem w leczeniu chorób nerek – jesteśmy w tej dziedzinie liderem. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach. Zatrudniamy ponad 14 tysięcy zmotywowanych pracowników, świadczących usługi ponad 40 tysiącom pacjentów. Rozwijaj się z nami!

Zakres obowiązków:
Zapewnienie wysokiego poziomu opieki lekarskiej pacjentom ośrodka dializ

Wymagania:
Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza
Specjalizacja z nefrologii lub chorób wewnętrznych

Oferta:
Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
Elastyczność wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt, zlecenie)
Możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności
Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości sprzęcie specjalistycznym
Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym i wspierającym zespole