Lekarz POZ / Lekarz rodzinny

Miejsce pracy:Kisielice
Region:warmińsko-mazurskie
Specjalizacja:Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna
Pracodawca:MEDIPUNKT Przychodnia Kisielice
MEDIPUNKT Przychodnia Kisielice to filia MEDIPUNKT Centrum Medyczne Sp. z o. o. Sp. k. w Kwidzynie, świadczy usługi w ramach POZ na podstawie umowy z NFZ. Podejmie współpracę z lekarzem chorób wewnętrznych, internistą lub lekarzem medycyny rodzinnej na umowę kontraktową.
Zakres obowiązków w ramach umowy:
-kompleksowa opieka nad pacjentem,
-przeprowadzanie wizyt stacjonarnych, domowych oraz telekonsultacji,
-wystawianie recept,
-prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej.
Wymagania:
-pełne prawo wykonywania zawodu lekarza (również bez specjalizacji)
-możliwość zbierania listy aktywnej mile widziana.
Informacje dodatkowe:
-wymiar godzin pracy do uzgodnienia,
-oferujemy atrakcyjne wynagrodzenia,
-możliwość wynajęcia mieszkania na terenie miasta Kisielice.