Lekarz Kardiolog i Lekarz Gastroenterolog

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Kardiologia, Gastroenterologia
Pracodawca:Szpital SOLEC Sp. z o.o. w Warszawie
SZPITAL SOLEC sp. z o.o. poszukuje osób do Przychodni Przyszpitalnej, do nowego szpitala otwieranego wkrótce, na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie badań oraz diagnostykę chorób, ustalanie przebiegu leczenia, działania profilaktyczne.

- Diagnostyka i leczenie pacjentów w Poradni
- Prowadzenie dokumentacji medycznej w systemie informatycznym

Wymagania:

- Czynne prawo wykonywania zawodu
- Mile widziani lekarze w trakcie rezydentury ( min. 3 rok )
- Nastawienie na wysoką jakość obsługi Pacjenta
- Podpisana umowa z NFZ w zakresie wystawiania recept na leki refundowane (opcjonalnie)

Oferujemy:

- Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy,
- Komfortowe warunki pracy w przyjemnej atmosferze,
- Konkurencyjne stawki
- Doskonały dojazd środkami lokomocji
- Szkolenia mające na celu ciągły rozwój kompetencji zawodowych,
- Atrakcyjne grupowe ubezpieczenie na życie,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Szpital SOLEC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie".