Specjalista Gastroenterolog

Miejsce pracy:Poznań
Region:wielkopolskie
Specjalizacja:Gastroenterologia
Pracodawca:Centrum Medyczne Wilsona Sp. z o.o.
Centrum Medyczne Wilsona to miejsce, które powstało z myślą o Pacjentach. Każdego dnia nasi lekarze z ogromną pasją, dużym zaangażowaniem i oddaniem podejmują się wyzwań, które mają na celu rozwiązywanie problemów naszych pacjentów. Zespół lekarzy CM Wilsona posiada wysokie kwalifikacje i doświadczenie kliniczne. Większość zespołu stanowi kadra Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, którzy uczestniczyli w wielu kongresach i sympozjach naukowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych

Aktualnie poszukujemy do zespołu Specjalistę Gastroenterologa z dużym doświadczeniem.

Wymagania:
- dyplom ukończenia studiów medycznych;
- aktywne prawo wykonywania zawodu;
- ukończona specjalizacja ze zgodą kierownika specjalizacji na samodzielną pracę;
- praca na wyłączność w naszej placówce, bez współdzielenia terminów z innymi prywatnymi przychodniami.

Co oferujemy:
- komfortowe warunki pracy – nowoczesny gabinet w Centrum Medycznym Wilsona, nowy sprzęt medyczny, współpraca z doświadczonym zespołem lekarzy;
- wsparcie recepcji, kadry zarządzającej, pełen proces umawiania wizyt z Pacjentami;
- kontrakt B2B;
- stałe godziny pracy - od 14:00 do 20:00 lub od 10:00 do 14:00
- atrakcyjne wynagrodzenie - 200-250 zł / za godzinę.

Obowiązki:
- praca minimum 2 dni w tygodniu lub więcej (4 dni optymalnie)
- prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej
- opieka nad pacjentem zgodnie z zasadami wiedzy medycznej i etyki lekarskiej
- zlecanie badań diagnostycznych, laboratoryjnych, wystawianie e-recept oraz zwolnień lekarskich
- dbałość o wysokie standardy obowiązujące w Centrum Medycznym Wilsona - Pacjent jest w centrum zainteresowania.

Zapraszamy do współpracy!
Centrum Medyczne Wilsona Sp. z o.o.