Zatrudnimy Lekarzy - od ZARAZ!

Miejsce pracy:Katowice
Region:śląskie
Specjalizacja:Położnictwo i ginekologia, Kardiologia
Pracodawca:GYNCENTRUM Klinika Leczenia Niepłodności i Badań Prenatalnych. Placówka w Katowicach
Gyncentrum to lider wśród ośrodków leczenia niepłodności w Polsce. Kompleksowa diagnostyka, nowoczesne metody leczenia, inwestycje w nowe technologie medyczne i uruchamianie kolejnych placówek pozwalają nam zatroszczyć się o Pacjentów na najwyższym światowym poziomie.

W związku z rozwojem poszukujemy do naszego zespołu w Katowicach lekarzy:

- lek. dermatologa
- lek. ginekologa dziecięcego
- lek. perinatologa
- lek. ortopedę
- lek. okulistę
- lek. kardiologa
- lek. onkologa
- lek. alergologa dziecięcego oraz innych lekarzy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• Dbałość o wysoką jakość udzielanych świadczeń zdrowotnych
• Opieka nad pacjentem

OCZEKIWANIA
• Tytuł lekarza specjalisty lub specjalizacja II stopnia
• Aktualne prawo wykonywania zawodu
• Umiejętność obsługi komputera
• Empatia w stosunku do pacjenta i jego rodziny
• Umiejętności interpersonalne

CO OFERUJEMY
• Elastyczne warunki współpracy
• Pracę z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej
• Nowoczesny system elektronicznej dokumentacji medycznej
• Pracę w oparciu o międzynarodowe standardy kliniczne
• Miłą i przyjazną atmosferę, pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV.