Zatrudnimy lekarzy specjalistów (do nowo otwartego centrum)

Miejsce pracy:Łódź
Region:łódzkie
Specjalizacja:Kardiologia, Dermatologia i wenerologia
Pracodawca:Centrum Medyczne Promedpol
Centrum Medyczne Promedpol zatrudni lekarzy specjalistów i w trakcie specjalizacji do nowo otwartego centrum w Łodzi.

Szukamy osoby spełniającej poniższe wymagania:
• tytuł lekarza specjalisty bądź lekarz w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji (neurologia, nefrologia, neurochirurgia, reumatologia, psychiatria, gastroenterologia, pediatria, chirurgia naczyniowa, pulmonologia, laryngologia, okulistyka, dermatologia, rehabilitacja medyczna, medycyna rodzinna, angiologia, medycyna pracy, ginekologia, urologia, kardiologia, psychiatria, rehabilitacja medyczna, diabetologia oraz inne specjalizacje)
• umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o kontrakt gospodarczy lub umowę zlecenie (do wyboru)
• elastyczne godziny pracy
• pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
• dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)

Twoje zadania:
• opieka nad Pacjentem
• dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu (CV nie wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.