Lekarz nefrolog - Wschowa

Miejsce pracy:Wschowa
Region:lubuskie
Specjalizacja:Nefrologia
Pracodawca:Grupa Nowy Szpital Holding S.A. Nowy Szpital we Wschowie.
Nowy Szpital we Wschowie Sp. z o.o. zatrudni lekarza nefrologa:

Opis Stanowiska:
• Świadczenie usług w zakresie nefrologii w Stacji dializ oraz Poradni nefrologicznej w ramach kontraktu z NFZ,
• Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia,
• Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.
Wymagania:
• Specjalizacja w zakresie nefrologii,
• Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
• Aktualne prawo wykonywania zawodu,
• Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,
• Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Przyjazne środowisko pracy.

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.