Lekarz Okulista

Miejsce pracy:Wrocław
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Okulistyka
Pracodawca:Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A.
Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A., to firma z tradycjami. Jesteśmy wielospecjalistyczną instytucją lecznictwa otwartego. Nasze Centrum to przede wszystkim eksperci, którzy na co dzień swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają pacjentów. To miejsce w którym pracuje się z pasją. Zawsze i we wszystkich prowadzonych przez nas działaniach staramy się w praktyce realizować nasze motto:
Bliżej Twojego Zdrowia

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o kontrakt, umowę cywilnoprawną
• elastyczne godziny pracy
• gabinet wyposażony w sprzęt najwyższej klasy
• bogate zaplecze diagnostyczne
• możliwość wykonywania zabiegów
• dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)
Oczekujemy:
• tytułu lekarza specjalisty
• prawa wykonywania zawodu
• umiejętność obsługi komputera
Twoje zadania:
• opieka nad Pacjentem
• dbałość o wysokie standardy świadczonych usług

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca, prześlij nam swój kontakt lub CV zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.