Lekarz Okulista

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Okulistyka
Pracodawca:Szpital SOLEC Sp. z o.o. w Warszawie
SZPITAL SOLEC sp. z o.o. poszukuje osób do Poradni Okulistycznej, do nowego Szpitala Południowego otwieranego wkrótce, na stanowisko:

Opis stanowiska:

 Prowadzenie badań okulistycznych w celu diagnostyki choroby oraz kontroli stanu neurologiczne chorych, podmiotowe i przedmiotowe
 Wydawanie skierowań na badania uzupełniające ułatwiające dalszą diagnostykę
pobieranie próbek, które są przekazywane do dalszych badań (np. biochemicznych lub bakteriologicznych) zapoznanie się oraz analiza wyników badań
 Prowadzenie leczenia oczu pacjentów oraz korygowanie powstałych wad wzroku poprzez dobieranie odpowiednich szkieł lub soczewek
 Przygotowywanie dokumentacji medycznej, wydawanie pacjentom skierowań lub recept
 Wystawianie zwolnień lekarskich
 Opiniowanie, wystawianie orzeczeń lekarskich

Wymagania:

 Czynne prawo wykonywania zawodu
 Wykształcenie wyższe, mile widziana specjalizacja
 Nastawienie na wysoką jakość obsługi Pacjenta
 Podpisana umowa z NFZ w zakresie wystawiania recept na leki refundowane (opcjonalnie)

Oferujemy:

 Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy,
 Komfortowe warunki pracy w przyjemnej atmosferze,
 Konkurencyjne stawki
 Doskonały dojazd środkami lokomocji
 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę na pełen etat, bądź umowę cywilnoprawną
 Szkolenia mające na celu ciągły rozwój kompetencji zawodowych,
 Atrakcyjne grupowe ubezpieczenie na życie