OKULISTA/NEUROLOG - PRZYCHODNIA BORAMED, PRAGA POŁUDNIE

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Okulistyka, Neurologia
Pracodawca:Boramed - Centrum Diagnostyki Płodu i Chorób Kobiecych w Warszawie. Placówka Praga Południe-Gocław
Do Centrum Medycznego BORAMED poszukujemy Lekarzy specjalistów, m.in.:

Lekarza: OKULISTA/ NEUROLOG

Opis stanowiska:
* udzielanie świadczeń medycznych oraz prowadzenie obowiązkowej dokumentacji medycznej.
Wymagania:
* czynne prawo wykonywania zawodu
* nastawienie na wysoką jakość obsługi Pacjenta
* prawo do wystawiania zwolnień lekarskich ZUS
* podpisana umowa z NFZ w zakresie wystawiania recept na leki refundowane (opcjonalnie)
* znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
* umowę cywilnoprawną o współpracy/ lub umowę zlecenie
* atrakcyjne wynagrodzenie
* elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza
* najwyższej klasy sprzęt medyczny i komfortowe warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem).