Lekarz ginekolog z językiem niemieckim (32-34 tys. PLN)

Miejsce pracy:Dolna Bawaria
Region:zagranica, zagranica
Specjalizacja:Położnictwo i ginekologia
Pracodawca:prywatny gabinet lekarski
Dla naszego klienta, prywatnego gabinetu ginekologicznego zlokalizowanego w malowniczym regionie Dolnej Bawarii w Niemczech, poszukujemy kandydatek/kandydatów, którzy obejmą stanowisko:

Lekarz Ginekolog

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• regularne godziny pracy (8 godzin dziennie)
• pracę w prywatnym gabinecie ginekologicznym cieszącym się bardzo dobrą renomą
• kameralny zespół 12 pracowników
• komfortowe warunki pracy
• wspaniałe miejsce do życia w niewielkiej, malowniczej miejscowości usytuowanej w najbardziej rozwiniętym regionie Niemiec
• wsparcie w procedurze relokacji
• możliwość zostania współwłaścicielem gabinetu!

Zakres zadań:
• opieka medyczna nad pacjentkami gabinetu
• udział w drobnych zabiegach ginekologicznych
• realizacja działań z obszaru medycyny reprodukcyjnej

Oczekiwania:
• posiadanie uprawnień specjalisty ginekologa\
• znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
• mile widziane dodatkowe szkolenia z zakresu ginekologii
• gotowość do relokacji