Thumb logo scanmed partner 2048x896

Lekarz Ginekolog_Dyżury_Blachownia_Scanmed

Miejsce pracy:Blachownia
Region:śląskie
Specjalizacja:Położnictwo i ginekologia
Pracodawca:Scanmed S.A.
SCANMED S.A. – Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare.
Jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce świadczymy opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie. Cechuje nas zdrowe podejście do życia, ludzi oraz świata. Zapraszamy do naszego Zespołu!
Obecnie poszukujemy:

Lekarz Ginekolog
Miejsce pracy: BLACHOWNIA

Zakres Obowiązków:
• zabezpieczanie dyżurów na oddziale Ginekologii i Położnictwa
• udzielanie świadczeń medycznych, diagnostycznych, edukacyjnych i leczniczych wobec pacjentów w ramach pełnionych dyżurów
• udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, stanem aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami ministerialnymi
oraz zgodnie z umowami z zewnętrznymi kontrahentami
• udzielanie pacjentom wyczerpujących informacji na temat stanu ich zdrowia i postępowania w trakcie leczenia
• prowadzenie indywidualnej i zbiorczej dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej i lekarskiej zgodnie z przepisami o prowadzeniu
i przechowywaniu dokumentacji medycznej oraz regulacjami odnośnie przetwarzania danych osobowych
• kontrola i właściwa gospodarka lekami, materiałem i sprzętem medycznym

Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• specjalizacja z ginekologii i położnictwa
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza ginekologa-położnika
• umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu

Oferujemy:
• atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia lub współpracy
• przyjazną atmosferę pracy
• dodatkowy system benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w terminie do dnia 30.11. 2020 roku. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Lekarz Ginekolog - Blachownia”

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Grupy Scanmed w zakładce RODO