Lekarz Medycyny Rodzinnej z możliwością prowadzenia listy

Miejsce pracy:Babice Stare
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Położnictwo i ginekologia
Pracodawca:NZOZ Centrum Medyczne Arnica w Babicach Starych
Centrum Medyczne „ARNICA” w Starych Babicach poszukuje:

Lekarza Medycyny Rodzinnej z możliwością prowadzenia listy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
Opis stanowiska:
• realizację świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej w ramach kontraktu z NFZ i usług komercyjnych,
• diagnostykę i leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną,
• prowadzenie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną.
• prowadzenie dokumentacji medycznej
• współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej
Oczekiwania:
• specjalizacja
• znajomość obsługi komputera
• odpowiedzialność i samodzielność
• nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
• orientacja na Pacjenta
• dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
• pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
• pracę w otwartym i kreatywnym zespole,
• indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia, elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza,

Osoby chętne do zaangażowania się w dalszy rozwój naszej placówki proszone są o przesłanie kompletu dokumentacji wraz z CV opatrzonego klauzulą za pomocą poczty elektronicznej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARNICA Olszewski i Wspólnik Spółka jawna w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARNICA Olszewski i Wspólnik Spółka jawna w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.