Nowy folder
Lekarz Psychiatra do Telemedycyny (praca zdalna)
Lokalizacja: cała Polska, świętokrzyskie
Specjalizacja: Psychiatria, Psychiatria dzieci i młodzieży
Zadania:
• Udzielanie porad medycznych poprzez czat lub telefonicznie wraz z prowadzeniem dokumentacji medycznej.

Oferujemy:
• pracę zdalną z domu lub dowolnego miejsca - zapewniamy niezbędny sprzęt do pracy oraz serwis;
• elastyczny czas pracy dopasowany do indywidualnych potrzeb;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• różnorodne formy zatrudnienia;
• możliwość pracy i współpracy w budowanym Zespole psychiatrów i psychoterapeutów w jednej z nowotworzonych Poradni Zdrowia Psychicznego;
• możliwość współpracy z profesjonalistami z branży i podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, akademiach lekarskich, konferencjach;
• możliwość uzyskania punktów edukacyjnych akredytowanych przez Izby Lekarskie;
• szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.

Oczekiwania:
• uzyskany stopień specjalizacji z zakresu psychiatrii, psychiatrii dzieci i młodzieży lub specjalizacja w trakcie – po przedstawieniu pozytywnej oceny i zgody Kierownika Specjalizacji na świadczenie konsultacji w dziedzinie psychiatrii w trybie ambulatoryjnym;
• dodatkowym atutem będzie ukończony kurs psychoterapii lub dodatkowa specjalizacja np. z zakresu neurologii / neurologii dziecięcej;
• dobra znajomość obsługi komputera i zainteresowanie komunikacją przez Internet;
• dbałość o wysokie standardy medyczne;
• umiejętności interpersonalne i nastawienie na budowanie pozytywnej relacji z pacjentem;
• empatia oraz wysoka kultura osobista;
• mile widziana znajomość języków obcych.

Znasz lekarza którego chciałbyś/chciałabyś polecić do pracy w LUX MED?
Wejdź na platformę luxmed.sharehire.pl
Sprawdź kogo szukamy i zgłaszaj swoje rekomendacje.
Ogloszenie nieaktywne dfb6e500eaedc81f168516191b17c34199f36782b8ec80c8d2975f40180f79ac