Thumb logo scanmed partner 2048x896

Lekarz Psychiatra_Kraków_Scanmed

Miejsce pracy:Kraków
Region:małopolskie
Specjalizacja:Psychiatria
Pracodawca:Scanmed S.A.
SCANMED S.A. – Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare. Jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) świadczymy opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie. Cechuje nas zdrowe podejście do życia, ludzi, świata. Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu! Obecnie poszukujemy:

Lekarz Psychiatra
Miejsce pracy: Kraków

Zakres Obowiązków:
• przeprowadzanie konsultacji psychiatrycznych
• udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, edukacyjnych i leczniczych wobec pacjentów.
• prowadzenie leczenia specjalistycznego
• prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej

Wymagania:
• wykształcenie wyższe medyczne
• ukończony kurs specjalizacyjny z psychiatrii (opcjonalnie w trakcie specjalizacji)
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• minimum 2 letnie doświadczenie w pracy klinicznej w ramach specjalizacji z psychiatrii
• mile widziane szkolenie psychoterapeutyczne
• mile widziana znajomość języka obcego
• podstawowa umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt B2B
• możliwość podnoszenia kwalifikacji
• dodatkowy system benefitów
• miłą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w terminie do dnia 31.07. 2020 roku. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Lekarz Psychiatra -Kraków”

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Grupy Scanmed w zakładce RODO