Lekarz w RCKiK (Wrocław i Terenowe Oddziały)

Miejsce pracy:Wrocław
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Transfuzjologia kliniczna
Pracodawca:Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
zatrudni:

LEKARZA
we Wrocławiu, w Legnicy, w Lubinie oraz w Głogowie

ZADANIA NA STANOWISKU:
1. Kwalifikowanie kandydatów na dawców krwi i dawców krwi poprzez przeprowadzenie badania lekarskiego obejmującego:
1.1. wywiad lekarski,
1.2. ocenę informacji zawartych w wypełnionym kwestionariuszu dla dawców krwi,
1.3. badanie lekarskie uwzględniające wyniki pomocniczych badań diagnostycznych.
2. Opieka medyczna nad dawcami krwi w trakcie procedury pobierania krwi i jej składników.

WYMAGANIA:
1. Czynne prawo wykonywania zawodu.
2. Wysokie poczucie odpowiedzialności.
3. Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym.

OFERUJEMY:
1. Prestiżowe i przyjazne miejsce pracy.
2. Wsparcie pracodawcy w doskonaleniu zawodowym.
3. Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (umowa o pracę/umowa cywilnoprawna).
4. Dofinansowania do działań kulturalnych i sportowo-rekreacyjnych.
5. Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
6. Wysokiej jakości narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV.