Nowy folder
Menedżer ds. Komunikacji Medycznej (Lekarz) - Warszawa
Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie
Specjalizacja:
Praca dla lekarza na stanowisku Menedżer ds. Komunikacji Medycznej.

Zadania na stanowisku:

• Pisanie i redagowanie tekstów o tematyce medycznej lub operacyjno-medycznej, a
także materiałów edukacyjnych, artykułów, informacji prasowych i komunikatów
zewnętrznych.
• Zapewnienie zgodności z aktualną wiedzą medyczną oraz strategią medyczną LUX
MED treści publikowanych na stronie internetowej LUX MED i w mediach
społecznościowych.
• Monitorowanie aktualnych wytycznych medycznych i trendów w komunikacji
medycznej.
• Pisanie i redagowanie materiałów i komunikatów dla Pacjentów wykorzystywanych
w procesie opieki lub w projektach medycznych.
• Analiza opinii Pacjentów w celu identyfikacji potrzeb komunikacyjnych i
edukacyjnych.
• Udział w grupach fokusowych, badaniach ankietowych i korytarzowych Pacjentów
w celu dostosowania komunikacji medycznej do ich potrzeb.

Nasze oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu medycznym lub nauk o zdrowiu.
• Doświadczenia w pracy w firmie z branży medycznej, preferowane w zakresie
obsługi klienta, świadczenia usług medycznych lub opiniowania produktów
medycznych.
• Doświadczenie w przygotowaniu treści medycznych dla Pacjentów.
• Lekkie pióro – łatwość pisania tekstów i chęć przygotowywania ich w dużej liczbie.
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
• Bardzo dobra organizacja oraz samodzielność w realizacji zadań.
Znasz lekarza którego chciałbyś/chciałabyś polecić do pracy w LUX MED?
Wejdź na platformę luxmed.sharehire.pl
Sprawdź kogo szukamy i zgłaszaj swoje rekomendacje.
Ogloszenie nieaktywne dfb6e500eaedc81f168516191b17c34199f36782b8ec80c8d2975f40180f79ac