MAMY RECEPTĘ NA KARDIOLOGICZNY SUKCES

Ruszył XXII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego Kraków, 13-15 września.

135 sesji tematycznych, 500 wykładowców i 5500 uczestników − tak prezentuje się
w liczbach rozpoczęty dziś w Krakowie XXII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, odbywający się w dniach 13-15 września 2018 r. pod hasłem „Niewydolność serca – zatrzymać epidemię”. To nie tylko miejsce stawiania pytań o przyszłość polskiej kardiologii i szukania na nie odpowiedzi, ale przede wszystkim forum dyskusji na temat organizacji opieki nad pacjentami z chorobami układu krążenia.


Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń naukowych w Polsce, które odbywa się już po raz 22., choć po raz pierwszy w Krakowie. Podczas spotkania, które co roku gromadzi ponad 5 000 uczestników, eksperci z Polski i zagranicy pochylą się nad problemami współczesnej kardiologii i opowiedzą o najnowszych doniesieniach naukowych − a wszystko po to, by jeszcze skuteczniej mierzyć się z wyzwaniem leczenia chorób układu krążenia.

Do udziału w tegorocznej edycji zaprosiliśmy blisko 500 wykładowców, wielu wybitnych specjalistów nie tylko z kraju, ale także z zagranicy – z Europy, Azji i Ameryki. Bardzo nas cieszy, że nasze zaproszenie do udziału w Kongresie przyjęli tak ważni dla środowiska kardiologicznego eksperci...
Pełna treść dotępna tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta, zarejestruj się »
Zaloguj_f
Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu Konsylium24.pl w aktualnym brzmieniu, ostatnia aktualizacja 29-05-2019.