Petycja popierająca lekarzy POZ

Petycja poparcia wszystkich lekarzy

My:

  • lekarze pracujący w Poradniach POZ, których właściciele podpisali umowy z NFZ na rok 2015,
  • lekarze z Poradni Specjalistycznych,
  • lekarze ze Szpitali,
  • i lekarze Prywatnie Praktykujący.

W pełni popieramy stanowisko wszystkich lekarzy, którzy stając w obronie dobra pacjentów nie podpisali zagrażających im umów na rok 2015 i solidaryzujemy się z nimi.

W trosce o dobro naszych pacjentów i najlepsze standardy wykonywania zawodu lekarza pragniemy jak najszybszego rozwiązania konfliktowej sytuacji w ochronie zdrowia.

Oczekujemy od władzy państwowej i wszystkich organizacji lekarskich jak najpilniejszego rozpoczęcia prac nad prawdziwą i rzetelną reformą systemu ochrony zdrowia.

Ostrzegamy przed dalszym upolitycznieniem ochrony zdrowia i przed grą pozorami zmian. Przeciwko takim manipulacjom zdrowiem i życiem obywateli protestujemy i nigdy nie wyrazimy zgody na rozwiązania szkodzące naszym pacjentom.

Oczekujemy jak najszybszego odstąpienia od nierealnych zapisów pakietu antykolejkowego i onkologicznego forsowanych jedynie z powodu ambicji politycznych.

Źle się dzieje, kiedy państwowy urzędnik w sprawach leczenia ma głos ważniejszy niż lekarz.

Już 4800 lekarzy poparło

Zamknij

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityka prywatności