Nowe umowy z NFZ na wypisywanie recept refundowanych

O STRONIE

Co powinien zrobić lekarz z nadesłaną przez NFZ umową na wystawianie recept refundowanych? Co zrobią inni lekarze? Jakie działania rekomendują Izby i organizacje lekarskie? Jakie niebezpieczeństwa czyhają na lekarzy, którzy podpiszą umowę. O co toczy się konflikt pomiędzy lekarzami a NFZ? Zapraszamy do lektury tego specjalnego serwisu.

Zobacz więcej

NAJNOWSZE DYSKUSJE LEKARZY

Co dzieje się u protestujących lekarzy? Jak radzą sobie z pracodawcami? Pacjentami? Jak wystawić prawidłowo receptę? Jakie ulotki wręczać pacjentom? Skąd wziąć druki recept Naczelnej Rady Lekarskiej?

SONDA i WYNIKI

Ilu lekarzy planuje podpisać nową umowę z NFZ a ilu tego nie zrobi? Zobacz aktualne wyniki z głosowania tysięcy polskich lekarzy:

ZOBACZ

AKTUALNOŚCI

Co piszą media o problemie nowych umów? Zobacz najświeższe artykuły i doniesienia prasowe:

ZOBACZ

REKOMENDACJE

Co powinien zrobić lekarz z nadesłaną przez NFZ nową umową? Zobacz rekomendacje Naczelnej Rady Lekarskiej i innych organizacji lekarskich:

ZOBACZ

PETYCJA LEKARZY

Petycja lekarzy do Ministra Zdrowia o interwencję w sprawie nowych umów NFZ z podpisamy ponad 6,000 polskich lekarzy została złożona 20.06.2012

PRZEJDŹ

Zamknij

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityka prywatności