Lekarz Anestezjolog - Warszawa

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Anestezjologia i intensywna terapia
Pracodawca:Timeless Chirurgia Plastyczna
Oferujemy:
- interesującą pracę w stale rozwijającej się firmie o uznanej renomie w chirurgii plastycznej,
- dobrze wyposażoną salę operacyjną,
- przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,
- wzajemną pomoc i wsparcie pracowników,
- współpracę podczas dni operacyjnych w formie kontraktu,
- atrakcyjne wynagrodzenie.
Nasze wymagania:
- tytuł lekarza specjalisty,
- prawo wykonywania zawodu,
- doświadczenie min. 3 lata,
- znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
- samodzielności i umiejętność kierowania zespołem.

Obowiązki:
- przeprowadzanie konsultacji przedoperacyjnych,
- wykonywanie znieczuleń do operacji plastycznych,
- dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce,
- kompleksowa opieka nad Pacjentem.

O nas
Timeless Chirurgia Plastyczna to miejsce gdzie indywidualne podejście do Pacjenta idzie w parze z ciągłym poszukiwaniem innowacyjnych metod leczenia. Doświadczona i wykwalifikowana kadra na co dzień dba o jakość wykonywanych zabiegów i operacji. We współpracy z najlepszymi ośrodkami uniwersyteckimi, prowadzi badania naukowe nad komórkami macierzystymi i opracowuje autorskie techniki chirurgii rekonstrukcyjnej.

Klinika Timeless oferuje szeroki wybór zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, dermatologii estetycznej, chirurgii onkologicznej i ogólnej. Zespół Timeless podejmuje się zarówno standardowych zabiegów, jak i najbardziej skomplikowanych operacji, takich jak korekta płci oraz rekonstrukcje wymagające doświadczenia w wykorzystaniu technik mikrochirurgicznych.